Title

description

Close
Zrušit
Billboard

Reklama

RSS

Poslední aktivita

Nově zařazená událost Kladenský maratón.

František Tůma • 18.1.2019, 21:43

Nově zařazená událost miomoveRUN.

Barbora Malaníková • 18.1.2019, 21:39

Nově zařazená událost Hostivařská 15 .

Lukáš Netík • 17.1.2019, 21:20

Nově zařazená událost Trautenberkova 13 .

Jiří Preisler • 17.1.2019, 21:14

Nově zařazená událost Konrádova 11.

Lukáš Netík • 17.1.2019, 20:58

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh - Brno.

Olympijský běh • 15.1.2019, 13:41

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Praha, Stromovka.

Olympijský běh • 15.1.2019, 13:37

Nově zařazená událost Jesenická 24 hodinovka.

Michael Pokorný • 9.1.2019, 21:25

Nově zařazená událost Challenge Prague.

Aneta Grabmüllerová • 9.1.2019, 21:20

Vložený nové výsledky události Běh do vrchu na Andrlův chlum.

ISCAREX Team • 7.1.2019, 15:48

Nově zařazená událost Orlice Cup.

Jan Doležal • 7.1.2019, 15:41

Nově zařazená událost Valentýnské peklo.

Magdaléna Randíková • 7.1.2019, 00:14

Nově zařazená událost Králický sněžník POTICHU.

David Švestka • 6.1.2019, 11:53

Nově zařazená událost Jeřáb 1003.

David Švestka • 6.1.2019, 11:49

Nově zařazená událost Trail Run Úvaly.

Tři pro zdraví, z.s. / Marek Lejsek • 5.1.2019, 15:16

Tag

Oblíbené štítky

Termínovka.cz / Běh 17. listopadu

17.11.2018
Sobota
-67

Běh 17. listopadu

Kompletní výsledky

Muži A 39 let a mladší

5,5 km, 90 m převýšení
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Brychta Jiří2000CZETJ Nové Město na Moravě00:20:40
2Moravec Martin1984CZEVencl tým Ústí nad Orlicí00:21:15
3Petr Jiří1980CZELezník00:21:32
4Tlapák Jaroslav1987CZEHokejbal Česká Třebová00:21:52
5Radiměřský Karel1987CZEISCAREX Česká Třebová00:21:54
6Šimůnek Jan2003CZEISCAREX Junior team ČT00:22:05
7Chlubna Jan1984CZETJ Nové Město na Moravě00:22:08
8Křepela Vojtěch1997CZETJ Nové Město na Moravě00:23:12
9Hejduk Vlastimil1981CZESDH Oldřiš00:23:26
10Fliedr Jiří1980CZEF-Bike klub Sádek00:23:50
11Garabík Tomáš1982CZEPolička00:24:16
12Večeře Tomáš1990CZEAtletika Polička00:24:25
13Vacek Michal2004CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:24:29
14Tomšů Jan1998CZEAtletika Polička00:25:03
15Kapoun Jan2003CZEAtletika Polička00:25:30
16Simon Jakub2000CZEPolička00:25:31
17Chaloupka Jan1990CZEMladkov - Široký Důl00:25:48
18Petr Ondřej1991CZELezník00:26:48

Muži B 40-49 let

5,5 km, 90 m převýšení
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Fliedr Tomáš1976CZEF-Bike klub Sádek00:21:21
2Vacek Martin1969CZEISCAREX Česká Třebová00:22:24
3Malátek Antonín1977CZEPardubice00:22:39
4Beneš Milan1978CZEAtletika Polička00:23:06
5Svoboda Michal1977CZEVysoké Mýto00:24:30
6Sirový Aleš1970CZEBike Club Svitavy00:24:40
7Simon Petr1972CZEPolička00:25:44
8Vacek Jiří1977CZEDlouhá Třebová00:25:57
9Němec Radek1977CZELitomyšl00:28:02
10Červený Zdeněk1978CZEPolička00:38:15

Muži C 50-59 let

5,5 km, 90 m převýšení
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Stránský Aleš1960CZEISCAREX Česká Třebová00:22:11
2Buriánek Roman1965CZEISCAREX Česká Třebová00:23:44
3Žíla Miloš1962CZEElite Sport Boskovice00:23:50
4Bureš Jiří1966CZEF-Bike klub Sádek00:25:19
5Hruban Jan1966CZEČeská Třebová00:27:32
6Spilko Zdeněk1964CZEBJB Vysoké Mýto00:27:49
7Skalický Miroslav1967CZEVysoké Mýto00:31:59
8Krátký Josef1965CZEHvězda Pardubice00:41:04

Muži D 60 let a starší

5,5 km, 90 m převýšení
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Štyndl Miroslav1957CZEAtletika Polička00:26:13
2Trejtnar Pavel1958CZESokol Kunvald OB00:29:23
3Hlaváček Zdeněk1954CZESKP Rychnov nad Kněžnou00:30:51
4Šponar Josef1947CZESokol Žamberk OB00:33:19
5Hrobař Rudolf1947CZESKP Rychnov nad Kněžnou00:35:06

Ženy A 34 let a mladší

5,5 km, 90 m převýšení
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Škrabalová Kristýna2002CZEAK Olymp Brno00:24:41
2Schauerová Lenka1988CZEAtletika Polička00:26:22
3Serafinová Kristýna1989CZESDH Oldřiš00:26:46
4Šilarová Michaela2002CZEActivity Lanškroun00:29:22
5Peterková Veronika1984CZETJ Svitavy00:29:40
6Laštovicová Veronika1988CZEAtletika Polička00:30:17
7Červená Eliška2004CZEGrafiko Svitavy00:33:53
8Riozoňová Zuzana1990CZEČierny Balog00:34:47
9Červená Veronika2006CZEGrafiko Svitavy00:38:14

Ženy B 35-44 let

5,5 km, 90 m převýšení
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Nováková Barbora1983CZESokol Kunvald00:24:02
2Dušková Lenka1980CZEISCAREX Česká Třebová00:24:28
3Vágnerová Olga1982CZESněžné00:30:30

Ženy C 45 let a starší

5,5 km, 90 m převýšení
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Matyášová Jana1965CZESILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí00:24:35
2Krátká Anna1969CZEHvězda Pardubice00:25:43
3Pešlová Ivana1963CZETJ Svitavy00:30:54
4Sejkorová Lenka1963CZEISCAREX Česká Třebová00:33:47

Běh 17. listopadu, 17.11.2018

Použitý zdroj: iscarex.cz/propozice/2834
Autor: ISCAREX Team
#301

Zobrazovaná data pochází z veřejně dostupných a přístupných zdrojů, případně byla vložena registrovaným uživatelem. Aktuálnost a správnost zobrazených informací si raději vždy ověřte na odkazovaných stránkách nebo přímo kontaktuje pořadatele. Pokud naleznete nějakou pochybnost týkající se obsahu nebo autorského práva, napište nám, pochybnost prověříme, a pokud ji shledáme opodstatněnou, zajistíme nápravu. Ke kontaktu můžete použít například našeho jednoduchého kontaktního formuláře. Více informací naleznete na stránce Zásady a pravidla.

HomeTop
Fotografie týdne #01/2019
Vítězové ISCAREX poháru za rok 2018© ISCAREX Team
#01/2019, přejít do archivu fotografií
LeftRightCurrentList
SearchGalleryMaximizeHome