Title

description

Close
Zrušit

Termínovka.cz / Svinnský Iscarex kros

2019-08-09
Friday
-68

Svinnský Iscarex kros

Registration for this event is open to 2019-08-06, 23:59 [tuesday].

Startovné na závod při použití internetové přihlášky do 6. 8. 2019 a jejího neprodleného zaplacení činí 150 Kč pro dospělé a dorost, 60 Kč pro ostatní. Pokud nebude částka do 5 dnů od registrace připsána na účet pořadatele, bude vaše registrace zrušena. Ti, kteří nebudou mít ve startovní listině startovní číslo, zaplatí startovné v den závodu v plné výši. Startovné zaplaťte na účet 115-2156350217/0100, variabilní symbol Vám bude zaslán v potvrzujícím e-mailu po odeslání registrace. Později nebo na místě 200 Kč / 80 Kč. Po tomto termínu (6. 8. 2017) se bude možné přihlásit na místě v den konání závodu.

 day.month.year
Odesláním registrace potvrzuji, že jsem se seznámil s pravidly události, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na události. Každý zaregistrovaný odpovídá za svůj zdravotní stav dle vyhlášky 391/2013 Sb. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k události. Dále odesláním přihlášky k závodu potvrzuji souhlas se zařazením, správou, zpracováním a uchováním poskytnutých osobních údajů pořadateli závodu a projevuji svůj souhlas s tím, aby poskytnuté osobní údaje byly až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány společností ISCAREX, s.r.o., jakožto správcem, za účelem vyhodnocení výsledků závodu a i za účelem nezbytné komunikace se závodníky a zajištění informovanosti o závodě, případných změnách a pravidlech závodu.

Captcha
Cancel

The registration form is run on a web server Termínovka.cz. All entered data will be provided only to the competent organizers of the event, the basic data (name, year of birth, club) can also be displayed at the startlist and the results of the event. Entered data will never be passed to any third party for their marketing or any other purposes. Terminovka.cz only reserves the right to process statistics from these data and subsequent public presentation of the processed results. For more, see Policy.

HomeTop
Weekly photo #01/2019
Vítězové ISCAREX poháru za rok 2018© ISCAREX Team
#01/2019, přejít do archivu fotografií
LeftRightCurrentList
SearchGalleryMaximizeHome