Title

description

Close
Zrušit
Billboard

Reklama

RSS

Poslední aktivita

Nově zařazená událost Velká Pardubická cross-country.

Atletický klub AC Pardubice • 17.3.2019, 00:31

Nově zařazená událost Běh pro Paměť národa - Hradec Králové.

Jakub Pánek • 17.3.2019, 00:28

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Ostrava-Poruba.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:53

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Albrechtice nad Vltavou.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:51

Nově zařazená událost Hostivařský Kruťas.

Petr Polívka • 12.3.2019, 09:44

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Milíře.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:41

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Račice.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:37

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Velké Přílepy.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:33

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Hluboké Mašůvky.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:31

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Tábor.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:29

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Vyšehořovice.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:27

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Lomnice nad Popelkou.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:26

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Cheb.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:24

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Lipno nad Vltavou.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:22

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Karlovy Vary.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:17

Tag

Oblíbené štítky

Termínovka.cz / Čertovský běh

1.12.2018
Sobota
-114

Čertovský běh

Kompletní výsledky

Junioři 19 let a mladší

4 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Boháč Bonifác2001CZEVencl Tým Ústí nad Orlicí00:16:47
2Kuschner Tadeáš2006CZEŠumperk00:18:49
3Vacek Michal2004CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:19:31
4Šípek Matěj2002CZETJ Damníkov00:20:39
5Doleček Ondřej2002CZESokol Damníkov00:21:42
6Miškolci Tadeáš2010CZESRTG Česká Třebová00:28:06

Juniorky 19 let a mladší

4 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Škrabalová Kristýna2002CZEAK Olymp Brno00:19:35
2Šilarová Michaela2002CZEActivity Lanškroun00:22:02

Muži A 20-39 let

4 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Moravec Martin1984CZEVencl tým Ústí nad Orlicí00:16:14
2Chlubna Jan1984CZETJ Nové Město na Moravě00:16:56
3Adamec Lukáš1987CZEHoro Česká Třebová00:17:00
4Radiměřský Karel1987CZEISCAREX Česká Třebová00:17:22
5Nechvíl Petr1991CZEAC Choceň00:17:35
6Šebek Michal1984CZEFORT SMC Ústí nad Orlicí00:17:58
7Krunčík Pavel1985CZESK Týniště nad Orlicí00:18:01
8Motl Libor1984CZEHněvkov00:18:09
9Ptáček Jakub1996CZEAnenská Studánka00:18:18
10Moravec Milan1984CZE#gladiatorraceteam00:19:45
11Moravec Michal1993CZESRGT Česká Třebová00:21:49
12Klusoň Oldřich1980CZEDannyho smečka00:22:30
13Launer Martin1980CZETJ Luková00:23:08
14Ptáček Josef1987CZEAnenská Studánka00:24:57
15Motyčka Libor1979CZEKocanda00:25:59

Muži B 40-49 let

4 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Fliedr Tomáš1976CZEF-BIKE KLUB Sádek u Poličky00:16:25
2Vacek Martin1969CZEISCAREX Česká Třebová00:16:43
3Kalousek Jan1971CZEHradec Králové00:19:11
4Polák Tomáš1972CZESK Tatenice00:19:50
5Vacek Jiří1977CZEDlouhá Třebová00:19:51
6Simon Petr1972CZEPolička00:19:52
7Kačerovský Michal1969CZEActivity Lanškroun00:20:12
8Bočkaj Carlos1972CZESRTG Česká Třebová00:21:34
9Sadílek Jindřich1973CZEActivity Lanškroun00:22:29
10Kunčár Zdeněk1973CZEActivity Lanškroun00:22:52
11Rybka Rudolf1972CZEJUDO ČT00:23:16
12Borek Petr1970CZEBrzdy Horní Čermná00:23:18
13Zelinka Michal1973CZESpartan Svitavy00:28:00
14Patočka Roman1973CZEKD Pohostinství00:34:37

Muži C 50-59 let

4 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Stránský Aleš1960CZEISCAREX Česká Třebová00:17:01
2Buriánek Roman1965CZEISCAREX Česká Třebová00:17:28
3Sedláček Roman1964CZEActivity Lanškroun00:18:53
4Ožana Václav1964CZETJ Nové Město na Moravě00:19:04
5Knápek Lubomír1959CZELK Šumperk00:19:12
6Fistr Miroslav1968CZEŠumperk Dolomiten00:20:08
7Hruban Jan1966CZEČeská Třebová00:21:04

Muži D 60 let a starší

4 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Šrámek Jaromír1958CZEKVS Šumperk OB00:19:37
2Krupička Miroslav1953CZEJiskra Ústí nad Orlicí00:19:50
3Leszkow Petr1944CZEMK Hlinsko00:23:10
4Švec Miroslav1952CZEDědkostav Potštejn00:23:25
5Hlaváček Zdeněk1954CZESKP Rychnov nad Kněžnou00:24:52
6Šponar Josef1947CZESokol Žamberk OB00:26:03
7Grätz Luděk1958CZEÚstí nad Orlicí00:26:39
8Pecháček Miroslav1948CZEOrel Dolní Čermná00:28:43
9Tučný Jan1947CZEMK Pardubice00:29:19
10Tomíšek Jindřich1939CZEOrel Horní Moštěnice00:29:38
11Sadílek Ota1946CZEActivity Lanškroun00:32:26

Ženy A 20-34 let

4 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Kalousová Eliška1998CZEAK Olymp Brno00:18:04
2Flídrová Lenka1984CZEISCAREX Česká Třebová00:21:10
3Kotěrová Lucie1990CZELuková00:21:24
4Launerová Eliška1989CZETJ Luková00:21:40
5Kujínková Anna1985CZETJ Sokol Brandýs nad Labem00:22:16
6Nokolezová Eva1987CZESRGT Česká Třebová00:22:21
7Rábová Martina1992CZEČeská Třebová00:23:02
8Hlavatá Jana1996CZEMladějov00:24:02
9Ročňová Andrea1996CZEChoceň00:24:27
10Machková Iveta1993CZEKD Pohostinství00:30:29

Ženy B 35 let a starší

4 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Dušková Lenka1980CZEISCAREX Česká Třebová00:18:58
2Klinecká Jana1981CZEMK Hlinsko00:19:20
3Nováková Barbora1983CZESokol Kunvald00:19:27
4Černá Markéta1970CZEISCAREX Česká Třebová00:20:09
5Fabová Sylva1979CZELanškroun00:21:26
6Jirásková Eva1964CZETJ Maratonstav Úpice00:22:41
7Pešlová Ivana1963CZETJ Svitavy00:23:41
8Sejkorová Lenka1963CZEISCAREX Česká Třebová00:24:34
9Zemanová Gabriela1975CZEMoravská Třebová00:25:47
10Švecová Věra1978CZEDamníkov00:26:13
11Nechvílová Miroslava1960CZEAC Choceň00:29:30
12Keprtová Miloslava1948CZEISCAREX Česká Třebová00:29:42
13Vančáková Kateřina1981CZESRTG Česká Třebová00:32:29
14Šmídová Gabriela1973CZESRTG Česká Třebová00:32:29
15Patočková Helena1983CZEKD Pohostinství00:34:37

Čertovský běh, 1.12.2018

Použitý zdroj: iscarex.cz/propozice/2835
Autor: ISCAREX Team
#303

Zobrazovaná data pochází z veřejně dostupných a přístupných zdrojů, případně byla vložena registrovaným uživatelem. Aktuálnost a správnost zobrazených informací si raději vždy ověřte na odkazovaných stránkách nebo přímo kontaktuje pořadatele. Pokud naleznete nějakou pochybnost týkající se obsahu nebo autorského práva, napište nám, pochybnost prověříme, a pokud ji shledáme opodstatněnou, zajistíme nápravu. Ke kontaktu můžete použít například našeho jednoduchého kontaktního formuláře. Více informací naleznete na stránce Zásady a pravidla.

HomeTop
Fotografie týdne #01/2019
Vítězové ISCAREX poháru za rok 2018© ISCAREX Team
#01/2019, přejít do archivu fotografií
LeftRightCurrentList
SearchGalleryMaximizeHome