Title

description

Close
Zrušit
Billboard

Reklama

RSS

Poslední aktivita

Nově zařazená událost Bradlo Cup Veleboř.

Michal Míča • 13.2.2019, 23:07

Nově zařazená událost Nučická stezka.

Stanislava Krajíčková • 4.2.2019, 23:16

Nově zařazená událost B:trail 2019, Brno - Soběšíce.

Martin Slezák • 4.2.2019, 23:06

Nově zařazená událost Běh Praotce Čecha.

Běh Praotce Čecha • 3.2.2019, 15:47

Nově zařazená událost City Cross Run.

Aneta Grabmüllerová • 2.2.2019, 20:19

Nově zařazená událost Český kros Teplice zima.

Český kros Daniel Bláha • 1.2.2019, 00:24

Nově zařazená událost Český kros Moldava podzim.

Český kros Daniel Bláha • 1.2.2019, 00:17

Nově zařazená událost Český kros Javořice.

Český kros Daniel Bláha • 1.2.2019, 00:07

Nově zařazená událost Český kros Třeboň.

Český kros Daniel Bláha • 1.2.2019, 00:01

Nově zařazená událost Český kros Teplice léto.

Český kros Daniel Bláha • 31.1.2019, 23:58

Nově zařazená událost Český kros Kunžak.

Český kros Daniel Bláha • 31.1.2019, 23:52

Nově zařazená událost Český kros Novohradské vrcholy.

Český kros Daniel Bláha • 31.1.2019, 23:49

Nově zařazená událost Český kros Moldava jaro.

Český kros Daniel Bláha • 31.1.2019, 23:45

Nově zařazená událost Český kros Labské pískovce.

Český kros Daniel Bláha • 31.1.2019, 23:43

Nově zařazená událost Český kros Landštejn.

Daniel Bláha Český kros • 31.1.2019, 23:36

Tag

Oblíbené štítky

Termínovka.cz / Cross po lyžařských tratích

22.9.2018
Sobota
-148

Cross po lyžařských tratích

Kompletní výsledky

Chlapci r. 2013 a mladší

0,1 km - louka
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Sedláček Jakub2013CZEOrel Žatčany00:00:17
2Kalousek Jan2013CZEOrel Dolní Dobrouč00:00:17
3Pivko Vojtěch2013CZEOrel Obřany00:00:24
4Skalický Štěpán2015CZE-00:00:41
5Horáček Filip2013CZEČeská Třebová00:01:07

Děvčata r. 2013 a mladší

0,1 km - louka
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Valíková Klára2013CZEOrel Česká Třebová00:00:22
2Horáčková Klára2013CZEČeská Třebová00:00:24
3Štulpová Vilemína2015CZEOrel - Obřany00:00:33
4Grec Johana2016CZEOrel Vyškov00:00:36
5Valíková Anežka2015CZEOrel Česká Třebová00:00:39
6Vobořilová Zuzana2016CZE-00:00:41

Chlapci r. 2011-2012

0,5 km - modrá
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Brusenbauch Alan2011CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:02:52
2Kouba Radim2011CZEIscarex Junior Team ČT00:02:56
3Holoch Matěj2011CZEOrel Vyškov00:02:57
4Razým Matyáš2011CZETJ Dlouhá Třebová00:02:57
5Grec Josef2011CZEOrel Vyškov00:03:05
6Valík František2011CZE-00:03:17
7Skalický Jiří2012CZETJ Slavoj Suchdol00:03:21
8Jabůrek David2011CZEOrel Vyškov00:03:33
9Skalický Vít2012CZEOrel Dolní Čermná00:04:02
10Štulpa Max2012CZEOrel Obřany00:05:59

Děvčata r. 2011-2012

0,5 km - modrá
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Hegerová Tereza2011CZEAtletika Jablonné nad Orlicí00:03:18
2Skalická Nela2011CZEActivity Lanškroun00:03:24
3Burianová Eliška2012CZEOrel Obřany00:03:48
4Havlíčková Sabina2012CZEOrel Vyškov00:03:59
5Severová Antonie2012CZEOrel Žatčany00:05:24

Nejmladší žáci I r. 2009-2010

0,8 km - červená
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Řehák Lubomír2009CZEActivity Lanškroun00:03:17
2Mareš Ondřej2010CZEKCK Jablonné nad Orlicí00:03:31
3Rybička Dominik2009CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:03:34
4Pirkl Vít2010CZEISCAREX junior team Česká Třebová00:03:35
5Provazník Rafael2010CZEOrel Vyškov00:03:41
6Halas Hynek2010CZEOrel Šitbořice00:03:43
7Kalousek Jiří2010CZEOrel Dolní Dobrouč00:03:45
8Kalousek Josef2009CZEOrel Dolní Dobrouč00:03:59
9Skalický Petr2010CZEDejvice00:04:15
10Lauterbach David2009CZEOrel Žatčany00:05:08
11Sedláček Václav2010CZEOrel Žatčany00:05:16

Nejmladší žákyně I r. 2009-2010

0,5 km - modrá
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Koubová Elen2009CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:02:37
2Hladká Leontýna2010CZEOrel Židenice00:02:41
3Preislerová Agáta Nela2009CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:02:42
4Tomanová Maja2010CZEOrel Vyškov00:02:51
5Fišerová Beáta2010CZETJ Dlouhá Třebová00:02:54
6Štechová Zuzana2009CZEOrel Dolní Dobrouč00:03:13
7Pirklová Tereza2010CZEOrel Česká Třebová00:04:10
8Sýkorová Simona2009CZEOrel Žatčany00:04:17

Nejmladší žáci II r. 2007-2008

1 km - hnědá
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Horák Tomáš2008CZEOrel Sylůvky00:04:03
2Heger Šimon2008CZEAtletika TJ Lanškroun00:04:05
3Stránský Jakub2007CZETJ Jiskra Ústí nad Orlicí00:04:06
4Hladký Tadeáš2008CZEOrel Židenice00:04:18
5Řehák Marek2007CZEISCAREX Junior team ČT00:04:20
6Mareš Vít2007CZEKCK Jablonné nad Orlicí00:04:21
7Lauterbach Matyas2008CZEOrel Žatčany00:04:51
8Provazník Gabriel2007CZEOrel Vyškov00:05:07
9Jabůrek Radim2008CZEOrel Vyškov00:06:24

Nejmladší žákyně II r. 2007-2008

0,8 km - červená
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Tomanová Stela2007CZEOrel Vyškov00:03:02
2Steklá Barbora2008CZETJ Svitavy00:03:03
3Petrová Štěpánka2007CZEIscarex Junior Team ČT00:03:16
4Matějková Viktoria Ela2007CZETJ Svitavy00:03:25
5Marešová Tereza2007CZEAtletika TJ Lanškroun00:03:32
6Urbánková Eva2008CZEAK Moravská Třebová00:03:38
7Brusenbauchová Nela2008CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:03:41
8Skalická Nikol2007CZEActivity Lanškroun00:03:56
9Králová Veronika2007CZEOrel Žatčany00:05:38

Mladší žáci r. 2005-2006

2 km - zelená
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Štantejský Matěj2005CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:08:14
2Boháč Pankrác2006CZEJiskra Ústí nad Oricí00:08:42
3Seidl Lukáš2005CZESK Dobruška00:08:58
4Kamarád Vít2005CZESK Svratka00:09:09
5Hromádko Matěj2005CZESK Svratka00:11:12

Mladší žákyně r. 2005-2006

1 km - hnědá
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Brázdová Tereza2006CZESK Svratka00:04:19
2Hejlová Kateřina2006CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:04:20
3Řezníčková Zuzana2006CZESK Svratka00:04:24
4Kubešová Klára2006CZEActivity Lanškroun00:04:33
5Preislerová Elena Marie2006CZEISCAREX Česká Třebová00:04:36
6Lužová Karolína2005CZEOrel Žatčany00:04:54
7Miková Julie2006CZEOrel Obřany00:05:00
8Janischová Nikol2006CZEActivity Lanškroun00:05:04
9Kalvodová Eliška2005CZEOrel Žatčany00:05:24

Starší žáci r. 2003-2004

3 km - fialová
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Vacek Michal2004CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:13:33
2Hurych Jan2004CZETJ Lokomotiva Česká Třebová00:13:33
3Dušek Jakub2003CZEOrel Dolní Dobrouč00:14:53
4Borek Viktor2004CZEBrzdy Horní Čermná00:16:49

Starší žákyně r. 2003-2004

2 km - zelená
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Stránská Vendulka2003CZETJ Jiskra Ústí nad Orlicí00:08:47
2Sádovská Anežka2004CZESK Svratka00:09:15
3Hovorková Karolína2003CZEAtletika Žamberk00:09:44
4Dvořáková Ema2004CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:09:46
5Havlíčková Tereza2004CZEOrel Vyškov00:10:25
6Kořínková Šárka2003CZEAtletika Žamberk00:10:30
7Kubešová Eliška2003CZEActivity Lanškroun00:11:01
8Harvánková Magda2003CZEOrel Žatčany00:12:17

Dorostenci r. 2001-2002

4 km - fialová + hnědá
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Boháč Bonifác2001CZEVencl Tým Ústí nad Orlicí00:15:36
2Gregora Filip2002CZEActivity Lanškroun00:16:55
3Kovář Lukáš2001CZEOB Loko Česká Třebová00:16:58
4Tichý Miroslav2001CZEOrel Brno-Obřany00:22:52
5Fojt Ondřej2001CZEOrel Brno-Obřany00:25:06
6Limburský Jan2001CZEOrel Brno Obřany00:29:06

Dorostenky r. 2001-2002

3 km - fialová
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Borková Agáta2002CZEBrzdy Horní Čermná00:17:49
2Halasová Veronika2001CZEOrel Šitbořice00:18:56

Junioři 18-19 let

6 km - 2x fialová
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Moravec Jakub1999CZEOrel Orlice00:28:16
2Halas Pavel1999CZEOrel Šitbořice00:29:44

Juniorky 18-19 let

4 km - fialová + hnědá
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Maráková Blanka2000CZEOrel Židenice00:23:15
2Limburská Eliška1999CZEOrel Brno-Obřany00:29:05

Muži A 20-39 let

9 km - 3x fialová
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Kubíček Jan1987CZETJ Jiskra Litomyšl00:36:26
2Dryml Mojmír1986CZEHvězda Pardubice00:37:18
3Radiměřský Karel1987CZEISCAREX Česká Třebová00:39:13
4Tlapák Jaroslav1987CZEČeská Třebová00:39:22
5Kouba Tomáš1980CZESokol Česká Třebová00:50:15

Muži B 40-49 let

9 km - 3x fialová
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Hejl Radek1972CZELetohrad00:36:27
2Vacek Martin1969CZEISCAREX Česká Třebová00:37:35
3Fliedr Tomáš1976CZEF-BIKE KLUB Sádek u Poličky00:38:00
4Adamec Milan1977CZEOrel Vyškov00:39:04
5Borovec Alexandr1976CZEChoceň00:39:58
6Toman Igor1972CZEOrel Vyškov00:40:48
7Mrklovský Miroslav1972CZESokol Kameničná00:41:06
8Šerák Martin1978CZEOrel - Obřany00:41:51
9Dvořák Pavel1975CZEČeská Třebová00:43:00
10Horák Petr1976CZEOrel Silůvky00:43:47
11Vebr Michal1978CZEČeská Třebová00:46:47
12Skalický Martin1977CZEOrel Dolní Čermná00:49:16
13Hladký Jiří1975CZEOrel Židenice00:50:54
14Vacek Jiří1977CZEDlouhá Třebová00:51:09
15Provazník Zdeněk1974CZEOrel Vyškov00:52:09

Muži C 50-59 let

6 km - 2x fialová
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Stránský Aleš1960CZEISCAREX Česká Třebová00:25:07
2Buriánek Roman1965CZEISCAREX Česká Třebová00:26:41
3Boháč Zamoták1968CZEMěstské lesy Vysoké Mýto00:28:10
4Hruban Jan1966CZEČeská Třebová00:30:07
5Belobrad Ivan1966CZEPasivity Žamberk00:30:18
6Krátký Luboš1962CZEAtletika TJ Lanškroun00:30:19
7Mika Ivo1966CZEOrel Obřany Brno00:30:33
8Skalický Miroslav1967CZEVysoké Mýto00:37:12

Muži D 60 let a starší

6 km - 2x fialová
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Krupička Miroslav1953CZEJiskra Ústí nad Orlicí00:29:25
2Štyndl Miroslav1957CZEAtletika Polička00:31:07
3Kubišta Oto1953CZEISCAREX Česká Třebová00:31:14
4Nosek Miroslav1955CZEOrel Židenice00:32:35
5Brtník Jiří1952CZEOrel Obřany00:34:34
6Hlaváček Zdeněk1954CZESKP Rychnov nad Kněžnou00:35:51
7Grätz Luděk1958CZEÚstí nad Orlicí00:42:17
8Pecháček Miroslav1948CZEOrel Dolní Čermná00:43:03
9Tomíšek Jindřich1939CZEOrel Horní Moštěnice00:44:54
10Maixner Václav1941CZEOrel Čebín00:48:21

Ženy A 20-34 let

6 km - 2x fialová
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Peterková Veronika1984CZETJ Svitavy00:35:16
2Krátká Hana1995CZEAtletika TJ Lanškroun00:35:40
3Voleská Šárka1994CZEÚstí nad Orlicí00:42:17

Ženy B 35-44 let

6 km - 2x fialová
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Dušková Lenka1980CZEISCAREX Česká Třebová00:28:04
2Nováková Barbora1983CZESokol Kunvald00:29:02
3Horáková Šárka1977CZEOrel Silůvky00:30:43
4Mannlová Jana1980CZEISCAREX Česká Třebová00:32:59
5Hofmanová Veronika1978CZEISCAREX Česká Třebová00:34:33
6Kovářová Anna1975CZEOB Česká Třebová00:35:17
7Zdařilová Zuzana1983CZEOrel Židenice00:36:21
8Maryšlerová Monika1974CZEOrel Obřany00:36:25
9Tomanová Lenka1976CZEOrel Vyškov00:37:25
10Pazderová Alena1975CZEVysoké Mýto00:38:07
11Horáčková Pavla1977CZEAC Moravská Slavia Brno00:39:30
12Pirklová Markéta1979CZEISCAREX Česká Třebová00:39:53
13Koubová Marcela1980CZERybník00:39:58
14Hladká Klára1978CZEOrel Židenice00:41:42
15Borková Adéla1975CZEBrzdy Horní Čermná00:42:14

Ženy C 45 let a starší

6 km - 2x fialová
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Matyášová Jana1965CZESILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí00:28:24
2Černá Markéta1970CZEISCAREX Česká Třebová00:30:37
3Pešlová Ivana1963CZETJ Svitavy00:36:31
4Skřivánková Dana1967CZEOrel Vyškov00:37:53
5Keprtová Miloslava1948CZEISCAREX Česká Třebová00:53:08

Lidový běh

1 km - hnědá
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Tomek Jiří1997CZEOrel Židenice00:03:34
2Boháč Pankrác2006CZEJiskra Ústí nad Oricí00:04:04
3Hronek Jaroslav1991CZEOrel Obřany00:04:07
4Grec Pavel1980CZEOrel Vyškov00:04:27
5Křístel Martin1990CZEBrno00:04:30
6Brusenbauchová Nela2008CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:04:38
7Jabůrek Radim1975CZEOrel Vyškov00:04:39
8Grec Radka1984CZEOrel Vyškov00:04:43
9Fojt Leoš1957CZEOrel Obřany00:04:47
10Havlíčková Markéta1978CZEOrel Vyškov00:04:49
11Brusenbauch Alan2011CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:04:51
12Provazník Rafael2010CZEOrel Vyškov00:04:58
13Spargel Ladislav1973CZEOrel Židenice00:05:07
14Koubová Elen2009CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:05:12
15Preislerová Elena Marie2006CZEISCAREX Česká Třebová00:05:13
16Preislerová Agáta Nela2009CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:05:13
17Kouba Radim2011CZEISCAREX Junior Team Česká Třebová00:05:13
18Halas Pavel1968CZEOrel Šitbořice00:05:21
19Jabůrková Jitka1979CZEOrel Vyškov00:05:40
20Holoch Petr1977CZEOrel Vyškov00:05:43
21Kalousková Jana1975CZEOrel Dolní Dobrouč00:05:53
22Kessnerová Martina1976CZEOrel Obřany00:06:04
23Luža Tomáš1974CZEOrel Žatčany00:06:16
24Lauterbach David1976CZEOrel Žatčany00:06:43
25Dokoupilová Zdenka1964CZEOrel Žatčany00:06:51
26Hejlová Kateřina2006CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:06:53
27Hejl Tomáš2010CZE-00:06:54
28Lachmanová Věra1973CZEDejvice00:07:06
29Severová Kateřina1981CZEOrel Žatčany00:07:14
30Miková Renata1972CZEOrel Obřany00:07:57

Cross po lyžařských tratích, 22.9.2018

Použitý zdroj: iscarex.cz/propozice/2853
Autor: ISCAREX Team
#278

Zobrazovaná data pochází z veřejně dostupných a přístupných zdrojů, případně byla vložena registrovaným uživatelem. Aktuálnost a správnost zobrazených informací si raději vždy ověřte na odkazovaných stránkách nebo přímo kontaktuje pořadatele. Pokud naleznete nějakou pochybnost týkající se obsahu nebo autorského práva, napište nám, pochybnost prověříme, a pokud ji shledáme opodstatněnou, zajistíme nápravu. Ke kontaktu můžete použít například našeho jednoduchého kontaktního formuláře. Více informací naleznete na stránce Zásady a pravidla.

HomeTop
Fotografie týdne #01/2019
Vítězové ISCAREX poháru za rok 2018© ISCAREX Team
#01/2019, přejít do archivu fotografií
LeftRightCurrentList
SearchGalleryMaximizeHome