Title

description

Close
Zrušit
Billboard

Reklama

RSS

Poslední aktivita

Nově zařazená událost Velká Pardubická cross-country.

Atletický klub AC Pardubice • 17.3.2019, 00:31

Nově zařazená událost Běh pro Paměť národa - Hradec Králové.

Jakub Pánek • 17.3.2019, 00:28

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Ostrava-Poruba.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:53

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Albrechtice nad Vltavou.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:51

Nově zařazená událost Hostivařský Kruťas.

Petr Polívka • 12.3.2019, 09:44

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Milíře.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:41

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Račice.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:37

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Velké Přílepy.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:33

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Hluboké Mašůvky.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:31

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Tábor.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:29

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Vyšehořovice.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:27

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Lomnice nad Popelkou.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:26

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Cheb.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:24

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Lipno nad Vltavou.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:22

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Karlovy Vary.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:17

Tag

Oblíbené štítky

Termínovka.cz / Heřmanická Osmička

6.10.2018
Sobota
-169

Heřmanická Osmička

Kompletní výsledky

Děti r. 2015 a mladší

0,05 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Vacek Martin2015CZEDlouhá Třebová00:00:11
2Kristejnnová Šarlota2015CZESokol Klášterec nad Orlicí00:00:13
3Kubištová Johanka2015CZEHeroltice Hasiči00:00:14
4Hanušová Erika2016CZEKU Jablonné nad Orlicí00:00:15
5Dreslerová Amálie2016CZEXCT.CZ00:00:19
6Brixová Nikol2016CZENiki00:00:30
7Andrla Tomáš2017CZE00:01:00

Chlapci r. 2013-14

0,18 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Barvínek Štěpán2013CZEATLETIKA ŽAMBERK00:00:36
2Klein Radim2013CZESK Štíty00:00:38
3Kaplan Max2014CZESruby00:00:43
4Petr Rostislav2014CZEČeská Třebová00:00:47

Děvčata r. 2013-14

0,18 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Bílá Emma2013CZEXCT.CZ00:00:49
2Jandejsková Eliška2014CZEATLETIKA TJ LANŠKROUN00:00:52
3Koutníková Viktorie2013CZE00:00:54
4Hejlová Ella2013CZELetohrad00:00:57
5Kubištová Anna2013CZEHeroltice Hasiči00:00:58
6Knápková Rozálie2013CZEXCT.Cz Horní Heřmanice00:01:00

Chlapci r. 2011-12

0,5 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Svojanovský Miroslav2011CZERudoltice00:02:02
2Brusenbauch Alan2011CZEISCAREX JUNIOR TEAM00:02:04
3Razým Matyáš2011CZETJ DLOUHÁ TŘEBOVÁ00:02:05
4Jansa Štěpán2011CZEKB Letohrad00:02:07
5Kouba Radim2011CZEIscarex Junior Team ČT00:02:10
6Strnad Jan2011CZEKB Letohrad00:02:13
7Suchodol Kryštof2011CZEKB Letohrad00:02:17
8Vácha Jan2011CZEKB Letohrad00:02:19
9Dresler Lukáš2011CZEXCT.CZ00:02:31
10Štěch Jakub2012CZEBIATLON LETOHRAD00:02:33
11Teichmann Martin2012CZE00:02:35
12Dušek Adam2012CZEKB Letohrad00:02:37

Děvčata r. 2011-12

0,5 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Hegerová Tereza2011CZEATLETIKA TJ LANŠKROUN00:02:15
2Němcová Natálie2011CZETJ Jiskra Litomyšl00:02:17
3Skalická Nela2011CZEActivity Lanškroun00:02:29
4Kopecká Tereza2012CZEKB Letohrad00:02:39

Nejmladší žáci I

0,75 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Řehák Lubomír2009CZEActivity Lanškroun00:02:52
2Kristejn Jiří2009CZESokol Klášterec nad Orlicí00:03:03
3Mareš Ondřej2010CZEKCK Jablonné nad Orlicí00:03:07
4Zářecký Marek2009CZEISCAREX JUNIOR TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ00:03:12
5Resler Filip2009CZEATLETIKA TJ LANŠKROUN00:03:18
6Rybička Dominik2009CZEIscarex Junior Team ČT00:03:21
7Jandejsek Michael2009CZEATLETIKA TJ LANŠKROUN00:03:26
8Dušek Ondřej2010CZEKB Letohrad00:03:29
9Minář Martin2010CZE00:03:35
10Čížek Martin2009CZEVlci Nasavrci00:03:38
11Váně Jakub2010CZEATLETIKA TJ LANŠKROUN00:03:38
12Költö Tobias2010CZEKB Letohrad00:03:44
13Píša Jan2009CZESlimáci Chrudimáci00:03:45

Nejmladší žákyně I

0,75 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Koubová Elen2009CZEIscarex Junior Team ČT00:03:06
2Málková Lucie2010CZEKB Letohrad00:03:07
3Krejčí Magdalena2010CZEAK SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ00:03:21
4Vaníčková Štěpánka2010CZEKB Letohrad00:03:21
5Fišerová Beáta2010CZETJ DLOUHÁ TŘEBOVÁ00:03:21
6Stará Emma2009CZEKB Letohrad00:03:27
7Ferancová Vendula2009CZEKB Letohrad00:03:29
8Špinlerová Vanesa2009CZEKB Letohrad00:03:34
9Stratilová Eliška2009CZEKB Letohrad00:03:35
10Stratilová Anička2010CZEKB Letohrad00:03:39
11Prchalová Magdaléna2010CZEKB Letohrad00:03:41
12Menzelová Denisa2010CZEKB Letohrad00:03:42
13Knápková Anežka2010CZEKB Letohrad00:03:46
14Křivohlávková Viktorie2010CZE00:03:57
15Krejčí Jolana2010CZEAK SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ00:03:57
16Tlapáková Naděžda2009CZEKB Letohrad00:03:59
17Koutníková Rozárie2009CZEKB Letohrad00:04:00

Nejmladší žáci II

1 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Knápek Šimon2007CZEKB Letohrad00:04:34
2Heger Šimon2008CZEAtleltika TJ Lanškroun00:04:37
3Málek Michael2007CZEKB Letohrad00:04:41
4Jansa Matěj2008CZEKB Letohrad00:04:45
5Hanuš Adam2008CZEKB Letohrad00:04:50
6Teichmann Viktor2007CZE00:04:52
7Strnad Vít2008CZEKB Letohrad00:04:54
8Chaloupek Ondrej2007CZEATLETIKA TJ LANSKROUN00:04:58
9Řehák Marek2007CZEISCAREX JUNIOR TEAM, Č.Třebová00:04:58
10Němec Jakub2007CZETJ Jiskra Litomyšl00:04:59
11Krištof Jan2007CZEAltetika Polička00:05:02
12Razým Daniel2008CZETJ DLOUHÁ TŘEBOVÁ00:05:15
13Vacek Jakub2008CZEKB Letohrad00:05:27
14Kosek Michael2007CZE00:05:40
15Adamec Filip2008CZEKB Letohrad00:05:46
16Šedivý Eliáš2008CZEKB Letohrad00:05:51
17Háp Matouš2008CZEAtletika Polička00:05:55
18Pecháček Dominik2008CZEKB Letohrad00:05:56
19Palán Šimon2008CZEKB Letohrad00:06:18

Nejmladší žákyně II

1 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Steklá Barbora2008CZETJ Svitavy00:04:42
2Matějková Viktoria Ela2007CZETJ Svitavy00:04:48
3Kubíčková Nina2007CZEKB Letohrad00:04:53
4Petrová Štěpánka2007CZEISCAREX JUNIOR TEAM00:04:54
5Hegerová Rozálie2007CZEKB Letohrad00:05:00
6Marešová Tereza2007CZEATLETIKA TJ LANŠKROUN00:05:05
7Štruncová Ella2008CZEKB Letohrad00:05:07
8Kristejnová Aneta2007CZESokol Klášterec nad Orlicí00:05:10
9Součková Nikol2007CZEAK Moravská Třebová00:05:15
10Urbánková Eva2008CZEAK-Moravská Třebová00:05:18
11Brusenbauchová Nela2008CZEIscarex Junior Team ČT00:05:22
12Hubálková Kristýna2007CZEATLETIKA TJ LANŠKROUN00:05:25
13Grossmannová Lucie2008CZEKB Letohrad00:05:28
14Faltusová Ema2008CZEKB Letohrad00:05:28
15Vaníčková Barbora2008CZEKB Letohrad00:05:33
16Skalická Nikol2007CZEActivity Lanškroun00:05:42
17Menzelová Tereza2008CZE1.FC Žamberk00:05:57
18Kaplanová Karolína2007CZESruby00:06:57
19Nunová Markéta2007CZE00:07:20

Mladší žáci

2 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Štantejský Matěj2005CZEIscarex ČT00:09:05
2Bureš Josef2006CZEISCAREX TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ00:09:06
3Mikyska Fillip2006CZEKB Letohrad00:09:44
4Seidl Lukáš2005CZESK BOBRUŠKA00:09:49
5Suchodol Štěpán2006CZEKB Letohrad00:09:52
6Suchomel František2006CZEKB Letohrad00:10:00
7Barvínek Daniel2006CZEKB Letohrad00:10:57
8Tobiáš Jáchym2006CZEKB Letohrad00:13:04

Mladší žákyně

2 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Moskvová Agáta2005CZEKB Letohrad00:09:58
2Hamplová Tereza2005CZEActivity Lanškroun00:10:17
3Hejlová Katka2006CZEIscarex Junior Team ČT00:10:32
4Kubová Lucie2006CZEKB Letohrad00:10:34
5Lánová Tereza2006CZEKB Letohrad00:10:56
6Kubešová Klára2006CZEActivity Lanškroun00:11:29
7Bednářová Natálie2006CZESokol Klášterec n. Orlicí00:11:31
8Zvercová Zdislava2005CZE00:13:18

Starší žáci

3 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Škrobánek Jaroslav2004CZEKB Letohrad00:14:34
2Rybka Lukáš2004CZEKB Letohrad00:14:35
3Vacek Michal2004CZEISCAREX JUNIOR TEAM ČESKÁ TŘEBOVÁ00:14:53
4Schless Adam2004CZEKB Letohrad00:15:58
5Borek Viktor2004CZEBrzdy Horní Čermná00:17:56

Starší žákyně

3 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Serbousková Sára2004CZEISCAREX Junior Team Č.T.00:16:13
2Šedová Tereza2003CZECyklo Bendl Vysoké Mýto00:17:08
3Minářová Mariana2003CZE00:21:52

Dorostenci

4 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Gregora Filip2002CZEActivity Lanškroun00:17:56

Dorostenky

4 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Šilarová Michaela2002CZEActivity Lanškroun00:18:41
2Borková Agáta2002CZEBrzdy Horní Čermná00:21:44

Junioři 18-19 let

8 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Moravec Jakub1999CZEJM Team Letohrad00:35:54

Muži A 20-39 let

8 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Kubíček Jan1987CZETJ JISKRA LITOMYŠL00:29:32
2Ondrášek Pavel1992CZEVltava Fundowski Team00:31:32
3Haltmar Lukáš1991CZEHEROLTICE00:44:38

Muži B 40-49 let

8 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Hejl Radek1972CZELetohrad00:29:57
2Fliedr Tomáš1976CZEF-BIKE KLUB SÁDEK00:30:40
3Hampl Alois1970CZE00:39:09
4Němec Radek1977CZELitomyšl00:40:42
5Vacek Jiří1977CZEDlouhá Třebová00:40:50
6Borek Petr1970CZEBrzdy Horní Čermná00:43:39

Muži C 50-59 let

8 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Stránský Aleš1960CZEČeská Třebová00:32:17
2Boháč Zamoták1968CZEMěstské Lesy Vysoké Mýto00:36:30
3Belobrad Ivan1966CZEPasivity Žamberk00:37:39

Muži D 60-69 let

6 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Kubišta Oto1953CZEISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ00:28:01
2Štyndl Miroslav1957CZEAtletika Polička00:28:03
3Hlaváček Zdeněk1954CZESKP Rychnov nad Kněžnou00:32:31

Muži E 70 let a starší

6 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Hrobař Rudolf1947CZESKP Rychnov N.Kn.00:37:34

Ženy A 20-34 let

8 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Peterková Veronika1984CZETJ Svitavy00:45:57

Ženy B 35-44 let

8 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Dušková Lenka1980CZEISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ00:34:29
2Nováková Barbora1983CZESokol Kunvald00:35:33
3Barvínková Romana1979CZEATLETIKA ŽAMBERK00:39:45
4Mannlová Jana1980CZEIscarex00:44:16
5Kubištová Iva1974CZEHEROLTICE00:44:37
6Borková Adéla1975CZEBrzdy Horní Čermná00:52:53

Ženy C 45-54 let

6 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Šedová Jana1973CZESruby00:31:59

Ženy D 55 let a starší

6 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Pešlová Ivana1963CZETJ Svitavy00:32:56
2Sejkorová Lenka1963CZEIscarex00:34:53
3Keprtová Miloslava1948CZEISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ00:45:10

Heřmanická Osmička, 6.10.2018

Použitý zdroj: iscarex.cz/vysledky/2831
Autor: ISCAREX Team
#287

Zobrazovaná data pochází z veřejně dostupných a přístupných zdrojů, případně byla vložena registrovaným uživatelem. Aktuálnost a správnost zobrazených informací si raději vždy ověřte na odkazovaných stránkách nebo přímo kontaktuje pořadatele. Pokud naleznete nějakou pochybnost týkající se obsahu nebo autorského práva, napište nám, pochybnost prověříme, a pokud ji shledáme opodstatněnou, zajistíme nápravu. Ke kontaktu můžete použít například našeho jednoduchého kontaktního formuláře. Více informací naleznete na stránce Zásady a pravidla.

HomeTop
Fotografie týdne #01/2019
Vítězové ISCAREX poháru za rok 2018© ISCAREX Team
#01/2019, přejít do archivu fotografií
LeftRightCurrentList
SearchGalleryMaximizeHome