Title

description

Close
Zrušit
Billboard

Reklama

RSS

Poslední aktivita

Nově zařazená událost Kladenský maratón.

František Tůma • 18.1.2019, 21:43

Nově zařazená událost miomoveRUN.

Barbora Malaníková • 18.1.2019, 21:39

Nově zařazená událost Hostivařská 15 .

Lukáš Netík • 17.1.2019, 21:20

Nově zařazená událost Trautenberkova 13 .

Jiří Preisler • 17.1.2019, 21:14

Nově zařazená událost Konrádova 11.

Lukáš Netík • 17.1.2019, 20:58

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh - Brno.

Olympijský běh • 15.1.2019, 13:41

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Praha, Stromovka.

Olympijský běh • 15.1.2019, 13:37

Nově zařazená událost Jesenická 24 hodinovka.

Michael Pokorný • 9.1.2019, 21:25

Nově zařazená událost Challenge Prague.

Aneta Grabmüllerová • 9.1.2019, 21:20

Vložený nové výsledky události Běh do vrchu na Andrlův chlum.

ISCAREX Team • 7.1.2019, 15:48

Nově zařazená událost Orlice Cup.

Jan Doležal • 7.1.2019, 15:41

Nově zařazená událost Valentýnské peklo.

Magdaléna Randíková • 7.1.2019, 00:14

Nově zařazená událost Králický sněžník POTICHU.

David Švestka • 6.1.2019, 11:53

Nově zařazená událost Jeřáb 1003.

David Švestka • 6.1.2019, 11:49

Nově zařazená událost Trail Run Úvaly.

Tři pro zdraví, z.s. / Marek Lejsek • 5.1.2019, 15:16

Tag

Oblíbené štítky

Termínovka.cz / Jilemnice - Žalý

22.9.2018
Sobota
-123

Jilemnice - Žalý

Kompletní výsledky

Junioři

10 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Ophoff Mike1999CZEOlfin car Ski team Trutnov00:42:47
2Lukeš Tomáš2000CZEČKS SKI Jilemnice00:43:44
3Schütz Michael2000CZEČKS SKI Jilemnice00:45:27
4Korbelář Jaroslav1999CZEOlfin car Ski team Trutnov00:46:56
5Adamec Martin2001CZEOlfin car Ski team Trutnov00:47:10
6Makovička Milan2001CZEOlfin car Ski team Trutnov00:48:51
7Krupka Adam2001CZEIndičtí běžci00:49:08
8Chmelík Jiří2000CZEKB Jilemnice00:49:14
9Škoda Ondřej2002CZEOlfin car Ski team Trutnov00:50:00
10Vyšanský Eduard2000CZEČKS SKI Jilemnice00:50:36
11Novák Jakub2001CZEBAKAKO Nová Paka00:56:20
12Jon Vojtěch1999CZEMladá Boleslav00:58:48
13Tůma Lukáš2002CZELSK Lomnice nad Popelkou01:00:09

Muži A

10 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Fejfar Ondřej1989CZETJ Spartak Vrchlabí00:40:01
2Janata Milan1985CZEMaratonstav Úpice00:41:30
3Berka Radim1982CZEKozákov00:42:34
4Berka Martin1985CZEKozákov00:43:26
5Kubina Matěj1992CZEHSK Benecko00:44:52
6Benák Jan1982CZEŠerlich 8.3000:48:55
7Herbs Filip1992CZEČKS SKI Jilemnice00:48:58
8Matras Tomáš1980CZESK Chrast00:49:30
9Kožnar František1996CZEČKS SKI Jilemnice00:49:46
10Kraus Jakub1992CZEMrklov00:50:47
11Holas Martin1985CZEUndet team Liščák00:51:35
12Šebek Jiří1980CZETady je Fejfarovo00:52:04
13Šimůnek Matěj1987CZETJ Sparta Rokytnice nad Jizerou00:52:57
14Šubrt Jan1997CZESokol Horní Sytová00:56:31
15Veselý Lukáš1980CZETady je Fejfarovo00:57:08
16Trejbal Michal1982CZESKP Mladá Boleslav00:57:45
17Kolisko Jan1990CZEK.R.N.A.P.00:58:01
18Königsmark Karel1990CZEVrchaři Vrchlabí01:04:01
19Šimůnek Šimon1989CZEK.R.N.A.P.01:05:14
20Lebloch Jan1979CZEOlfin car Ski team Trutnov01:05:19
21Holaj Jiří1982CZETady je Fejfarovo01:06:24
22Crha Zdeněk1979CZEMaraton club Kladno01:07:34
23Veselý Jan1979CZETady je Fejfarovo01:09:06
24Votoček Filip1984CZEČKS SKI Jilemnice01:10:01

Muži B

10 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Linhart Radek1976CZEKerda Liberec00:46:36
2Záveský Vojtěch1978CZELázně Bělohrad00:47:09
3Matějka Roman1975CZELSK Lomnice nad Popelkou00:47:15
4Žák Jiří1971CZEwww.zakisova-skolabehu.cz00:47:24
5Vagenknecht František1977CZEAster Jičín00:48:10
6Kolín Jan1977CZEOK Jilemnice00:48:35
7Malý Jan1973CZEELEVEN RUN TEAM00:48:44
8Rozsypal Vladislav1970CZESTS Chvojkovice Brod00:51:00
9Šír Vladimír1976CZEKlub Josefa Buďárka Jilemnice00:51:11
10Havel Lukáš1974CZEOlfin car Ski team Trutnov00:53:45
11Škoda Aleš1975CZEOlfin car Ski team Trutnov00:54:07
12Svoboda Marek1975CZEZumbarda00:57:51
13Pešta Martin1978CZEBakako Nová Paka00:57:57
14Kuřík Michal1976CZETrvalkova školka Studenec00:59:32
15Valdman Miloš1978CZEKruh01:08:00
16Havel Tomáš1973CZETady je Fejfarovo01:11:44

Muži C

10 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Jančík Bořek1964CZESvartes Hořice00:48:54
2Buřil František1966CZEVidochov00:49:28
3Jakoubek Roman1967CZETrutnov00:51:59
4Veselý Pavel1966CZEALCATON HSK Horní Rokytnice00:53:09
5Svoboda Petr1968CZEČKS SKI Jilemnice00:55:07
6Vacarda Vladimír1959CZEEleven Run Team00:55:29
7Karlík Michal1964CZEOlfin car Ski team Trutnov00:55:49
8Šubrt Jan1968CZEHorní Sytová00:56:40
9Jon Jiří1968CZEBikestars Vrchlabí00:59:44
10Kožnar Aleš1966CZEČKS SKI Jilemnice00:59:51
11Jelen Petr1968CZE01:02:00

Muži D

10 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Šimůnek Jaromír1955CZESKP Kornspitz Jablonec00:53:31
2Šrůtek Stanislav1958CZETJ Maratonstav Úpice00:55:09
3Flegl Vlastimil1953CZEBrtev00:56:05
4Pechek František1953CZETJ Maratonstav00:56:28
5Jakubička Tomáš1958CZETJ Sokol Železný Brod00:58:20
6Stuchlík Zdeněk1950CZEŠerlich 8.3001:02:23
7Trejbal Karel1951CZESKP Ml. Boleslav01:13:15

Muži E

10 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Šmída Oldřich1948CZEMaratonstav Úpice00:54:19
2Javůrek Jiří1948CZETJ Maratonstav Úpice01:01:50
3Tučný Jan1947CZEMK Pardubice01:24:58
4Groh Stanislav1946CZEAC Vrchlabí01:26:05

Juniorky

10 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Votočková Pavlína1999CZEČKS SKI Jilemnice00:54:17
2Trojanová Hana2000CZEČKS SKI Jilemnice00:58:13
3Šilarová Michaela2002CZEActivity Lanškroun01:00:55
4Šimková Jara2000CZELSK Lomnice nad Popelkou01:03:41

Ženy A

10 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Lenčová Jana1992CZESG Jablonec00:51:54
2Klampflová Hana1993CZEVrchaři Vrchlabí01:01:44

Ženy B

10 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Švestková Strušková Hana1983CZERačí údolí00:49:32
2Milesová Iva1977CZEPSK Olymp Praha00:53:24
3Stoklasová Eva1975CZEKasper Swix Team00:55:02
4Svatá Zdeňka1977CZE01:00:38
5Kadlecová Monika1977CZETady je Fejfarovo01:01:05
6Bártová Václava1983CZEJilemnice01:07:09
7Khunová Hana1976CZETady je Fejfarovo01:10:33

Ženy C

10 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Kynčlová Dagmar1972CZESK Nové Město nad Metují00:52:13
2Strnádková Jana1971CZEDolní Kalná01:05:07

Ženy D

10 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Paulů Blanka1954CZEMaraton Stav Úpice00:57:15
2Grohová Jaroslava1951CZESpartak Vrchlabí01:09:45
3Procházková Irena1957CZETJ Háje01:22:45

Jilemnice - Žalý, 22.9.2018

Použitý zdroj: iscarex.cz/propozice/2918
#280

Zobrazovaná data pochází z veřejně dostupných a přístupných zdrojů, případně byla vložena registrovaným uživatelem. Aktuálnost a správnost zobrazených informací si raději vždy ověřte na odkazovaných stránkách nebo přímo kontaktuje pořadatele. Pokud naleznete nějakou pochybnost týkající se obsahu nebo autorského práva, napište nám, pochybnost prověříme, a pokud ji shledáme opodstatněnou, zajistíme nápravu. Ke kontaktu můžete použít například našeho jednoduchého kontaktního formuláře. Více informací naleznete na stránce Zásady a pravidla.

HomeTop
Fotografie týdne #01/2019
Vítězové ISCAREX poháru za rok 2018© ISCAREX Team
#01/2019, přejít do archivu fotografií
LeftRightCurrentList
SearchGalleryMaximizeHome