Title

description

Close
Zrušit
Billboard

Reklama

RSS

Poslední aktivita

Nově zařazená událost Vánoční půlmaraton.

Jan Volár • včera 20:21

Vložený nové výsledky události Čertovský běh.

ISCAREX Team • 3.12.2018, 19:09

Nově zařazená událost Hannah EPO Survival.

Š&P - outdoor z.s. • 2.12.2018, 15:32

Nově zařazená událost EPO TrailManiacs Slapy.

Jiří Dvořák • 2.12.2018, 15:31

Nově zařazená událost Vysokomýtský půlmaraton.

Daniel Prokopec • 1.12.2018, 07:54

Nově zařazená událost Krajský půlmaraton Plzeňského kraje.

Plzeňský kraj • 29.11.2018, 17:31

Nově zařazená událost Miladatlon - terénní triatlon a kvadriatlon.

Jiří • 28.11.2018, 10:44

Nově zařazená událost ČEPS Christmas Run Ostrava.

Michal Ambrož • 27.11.2018, 23:11

Nově zařazená událost Mikulecký Yetti - dezorientační vánoční běh.

Jan Strážnický • 24.11.2018, 17:14

Nově zařazená událost Vánoční běh do Ameriky.

Pavel Kysela • 23.11.2018, 09:59

Vložený nové výsledky události Běh 17. listopadu.

ISCAREX Team • 19.11.2018, 23:43

Nový štítek Gladiator.

Jana Mílová • 16.11.2018, 22:53

Nově zařazená událost Taxis Gladiator Race - neděle.

Jana Mílová • 16.11.2018, 22:47

Nově zařazená událost Taxis Gladiator race.

Jana Mílová • 16.11.2018, 22:46

Nově zařazená událost Night Taxis Gladiator race .

Jana Mílová • 16.11.2018, 22:43

Tag

Oblíbené štítky

Termínovka.cz / 5. Pekelný kilometr (večerní závod - vyhlášení série závodů)

29.8.2018
Středa
-104

5. Pekelný kilometr (večerní závod - vyhlášení série závodů)

Kompletní výsledky

Chlapci 7 let a mladší

0,1 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Brusenbauch Alan2011CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:00:28
2Kouba Radim2011CZEIscarex Junior Team ČT00:00:29
3Machač Lukáš2011CZESokol Valašské Meziříčí00:00:30
4Valík František2011CZE-00:00:34
5Skalický Jiří2012CZETJ Slavoj Suchdol00:00:37
6Bernard Jakub2013CZE-00:00:43
7Dobroucký Jakub2014CZE-00:00:46
8Cvrček Kristián2014CZEPlaneta ZEMĚ00:00:47
9Petráž Jiří2014CZEČeská Třebová00:00:57
10Flídr Nikolas2014CZEČeská Třebová00:01:04
11Bečička Jindřich2014CZEČeská Třebová - Parník00:01:08
12Michal Matěj2015CZE-00:01:11
13Vytlačil Matěj2015CZEneregistrován00:01:19

Děvčata 7 let a mladší

0,1 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Skalická Nela2011CZELanškroun00:00:29
2Němcová Natálie2011CZETJ Jiskra Litomyšl00:00:31
3Hegerová Tereza2011CZEAtletika Jablonné nad Orlicí00:00:35
4Broulíková Amálie2012CZE-00:00:39
5Bečičková Helena2012CZEČeská Třebová - Parník00:00:39
6Jadrná Valentýna2012CZEÚstí nad Orlicí00:00:40
7Broulíková Alžběta2012CZE-00:00:42
8Haniková Ema2013CZEČeská Třebová00:00:47
9Valíková Klára2013CZEČeská Třebová00:00:55
10Dufková Marie2013CZEAC Pardubice00:01:14
11Valíková Anežka2015CZE-00:01:15

Nejmladší žáci I

0,25 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Řehák Lubomír2009CZEActivity Lanškroun00:01:16
2Pirkl Vít2010CZEISCAREX junior team Česká Třebová00:01:25
3Cvrček Jáchym2010CZEPlaneta ZEMĚ00:01:28
4Zářecký Marek2009CZEISCAREX junior TEAM00:01:30
5Mareš Ondřej2010CZEKCK Jablonné nad Orlicí00:01:30
6Rybička Dominik2009CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:01:32
7Hanik Alex2010CZEISCAREX junior team Česká Třebová00:01:34
8Bezděk Vojtěch2009CZEISCAREX Česká Třebová00:01:35
9Kouba Radim2011CZEIscarex Junior Team ČT00:01:35
10Skalický Petr2010CZEDejvice00:01:38

Nejmladší žákyně I

0,25 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Koubová Elen2009CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:01:25
2Václavíková Dita2010CZEAK Mor.Třebová00:01:26
3Preislerová Agáta Nela2009CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:01:30
4Fišerová Beáta2010CZETJ Dlouhá Třebová00:01:31
5Krejčí Magdalena2010CZEAK Slovan Moravská Třebová00:01:38
6Krejčí Jolana2010CZEAK Slovan Moravská Třebová00:01:52
7Bernardová Marie Barbora2009CZE-00:02:10

Nejmladší žáci II

0,25 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Heger Šimon2008CZEAtletika TJ Lanškroun00:01:07
2Chaloupek Ondřej2007CZEAtletika TJ Lanškroun00:01:13
3Řehák Marek2007CZEISCAREX Junior team ČT00:01:16
4Hanik Maxim2007CZEISCAREX Junior team ČT00:01:16
5Mareš Vít2007CZEKCK Jablonné nad Orlicí00:01:17
6Machač Patrik2007CZESokol Valašské Meziříčí00:01:26

Nejmladší žákyně II

0,25 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Steklá Barbora2008CZETJ Svitavy00:01:08
2Königová Tereza2008CZEISCAREX Junior team ČT00:01:16
3Matějková Viktoria Ela2007CZETJ Svitavy00:01:18
4Skalická Nikol2007CZEActivity Lanškroun00:01:21
5Marešová Tereza2007CZEAtletika TJ Lanškroun00:01:21
6Petrová Štěpánka2007CZEIscarex Junior Team ČT00:01:22
7Hubálková Kristýna2007CZEAtletika TJ Lanškroun00:01:25
8Lánová Aneta2007CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:01:40
9Broulíková Anežka2008CZEISCAREX Junior team ČT00:01:46
10Cvrčková Rosarie2008CZEAtletika Polička00:01:46

Mladší žáci

0,5 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Štantejský Matěj2005CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:03:24
2König Antonín2005CZEISCAREX Junior team ČT00:03:38

Mladší žákyně

0,5 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Hejlová Kateřina2006CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:03:47
2Moskvová Agáta2005CZEKB Letohrad00:03:54
3Kubešová Klára2006CZEActivity Lanškroun00:04:12
4Brátová Nela2006CZEDolní Újezd00:05:30

Starší žáci

0,5 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Šimůnek Jan2003CZEISCAREX Junior team ČT00:02:50
2Vacek Michal2004CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:03:30

Starší žákyně

0,5 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Serbousková Sára2004CZEISCAREX junior team Česká Třebová00:03:26
2Dvořáková Ema2004CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:03:53
3Hovorková Karolína2003CZEAtletika Žamberk00:03:55
4Kubešová Eliška2003CZEActivity Lanškroun00:04:52

Dorostenci

1 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Tlustoš Pavel2002CZELVV00:05:54
2Hájek Martin2001CZEŽamberk00:06:58
3Cvrček Jáchym2010CZEPlaneta ZEMĚ00:08:24

Dorostenky

1 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Šilarová Michaela2002CZEActivity Lanškroun00:07:10
2Borková Agáta2002CZEBrzdy Horní Čermná00:09:46

Junioři 18-19 let

1 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Simon Jakub2000CZEPolička00:06:01
2Holubář Patrik2000CZEVencl Tým Ústí nad Orlicí00:06:27

Muži A 20-39 let

1 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Dryml Mojmír1986CZEHvězda Pardubice00:05:25
2Tlapák Jaroslav1987CZEČeská Třebová00:05:36
3Novák Josef1997CZEHorní Čermná00:06:02
4Řemínek Matěj1986CZEAC Choceň00:06:06
5Radiměřský Karel1987CZEISCAREX Česká Třebová00:06:24
6Chaloupka Jan1990CZEMladkov - Široký důl00:06:40
7Šimůnek Jan1982CZEISCAREX Česká Třebová00:06:42
8Švec Martin1987CZEVK Choceň00:07:06
9Cvrček Martin1979CZEPlaneta ZEMĚ00:07:55
10Klusoň Oldřich1980CZEDannyho smečka00:08:42
11Friml Jiří1997CZE-00:08:47

Muži B 40-49 let

1 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Vacek Martin1969CZEISCAREX Česká Třebová00:05:41
2Bureš Martin1974CZEISCAREX Česká Třebová00:06:01
3Doucha Jiří1971CZEHvězda SKP Pardubice00:06:29
4Macko Milan1972CZESRTG Česká Třebová00:06:45
5Dvořák Pavel1975CZEČeská Třebová00:06:52
6Simon Petr1972CZEPolička00:07:01
7Pilgr Luděk1976CZEOB Česká Třebová00:07:29
8Vebr Michal1978CZEČeská Třebová00:07:36
9Škop Jiří1974CZEDětské ZOO00:07:51
10Borek Petr1970CZEBrzdy Horní Čermná00:07:58
11Svoboda Ludvík1973CZESRTG Česká Třebová00:08:02
12Vacek Jiří1977CZEDlouhá Třebová00:08:24
13Němec Radek1977CZELitomyšl00:08:26

Muži C 50-59 let

1 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Stránský Aleš1960CZEISCAREX Česká Třebová00:05:52
2Buriánek Roman1965CZEISCAREX Česká Třebová00:05:57
3Sedláček Roman1964CZEActivity Lanškroun00:07:01
4Hruban Jan1966CZEČeská Třebová00:07:12
5Skalický Miroslav1967CZEVysoké Mýto00:09:10

Muži D 60-69 let

1 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Pilgr Bohuslav1951CZEOB Česká Třebová00:09:56
2Červ Miloslav1950CZEAtletika Polička00:10:31
3Šimůnek Jan1949CZEISCAREX Česká Třebová00:12:31

Muži E 70 let a starší

1 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Sadílek Ota1946CZEActivity - Runsport00:10:32
2Havran Miroslav1937CZEISCAREX Česká Třebová00:22:35

Ženy A 20-34 let

1 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Gregorová Lucia1987CZE-00:08:17
2Rábová Martina1992CZEČeská Třebová00:08:27
3Švestková Aneta1992CZESRTG Česká Třebová00:10:15
4Vytlačilová Aneta1995CZEČeská Třebová00:13:20

Ženy B 35-44 let

1 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Mannlová Jana1980CZEISCAREX Česká Třebová00:08:15
2Pazderová Alena1975CZEVysoké Mýto00:09:49
3Svobodová Renata1976CZESRTG Česká Třebová00:09:56
4Kosárová Petra1978CZEDětské ZOO00:11:09

Ženy C 45-54 let

1 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Matyášová Jana1965CZESILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí00:06:59
2Černá Markéta1970CZEISCAREX Česká Třebová00:07:40
3Zavřelová Olga1972CZESRTG Česká Třebová00:10:04

Ženy D 55 let a starší

1 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Sejkorová Lenka1963CZEISCAREX Česká Třebová00:09:12
2Kostřicová Blanka1961CZEČeská Třebová00:10:53
3Keprtová Miloslava1948CZEISCAREX Česká Třebová00:11:15

5. Pekelný kilometr (večerní závod - vyhlášení série závodů), 29.8.2018

Autor: ISCAREX Team
#270

Zobrazovaná data pochází z veřejně dostupných a přístupných zdrojů, případně byla vložena registrovaným uživatelem. Aktuálnost a správnost zobrazených informací si raději vždy ověřte na odkazovaných stránkách nebo přímo kontaktuje pořadatele. Pokud naleznete nějakou pochybnost týkající se obsahu nebo autorského práva, napište nám, pochybnost prověříme, a pokud ji shledáme opodstatněnou, zajistíme nápravu. Ke kontaktu můžete použít například našeho jednoduchého kontaktního formuláře. Více informací naleznete na stránce Zásady a pravidla.

HomeTop
Fotografie týdne #02/2018
Počítáme :)© Jiří Preisler
#02/2018, přejít do archivu fotografií
LeftRightCurrentList
SearchGalleryMaximizeHome