Title

description

Close
Zrušit
Billboard

Reklama

RSS

Poslední aktivita

Nově zařazená událost Velká Pardubická cross-country.

Atletický klub AC Pardubice • 17.3.2019, 00:31

Nově zařazená událost Běh pro Paměť národa - Hradec Králové.

Jakub Pánek • 17.3.2019, 00:28

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Ostrava-Poruba.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:53

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Albrechtice nad Vltavou.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:51

Nově zařazená událost Hostivařský Kruťas.

Petr Polívka • 12.3.2019, 09:44

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Milíře.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:41

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Račice.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:37

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Velké Přílepy.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:33

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Hluboké Mašůvky.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:31

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Tábor.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:29

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Vyšehořovice.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:27

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Lomnice nad Popelkou.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:26

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Cheb.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:24

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Lipno nad Vltavou.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:22

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Karlovy Vary.

Olympijský běh • 12.3.2019, 09:17

Tag

Oblíbené štítky

Termínovka.cz / Perníková 9

10.11.2018
Sobota
-134

Perníková 9

Kompletní výsledky

Děti 5-7 let

0,45 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Kouba Radim2011CZEISCAREX Junior Team Česká Třebová00:01:57
2Vondroušová Karolína2011CZECykli Profi00:02:03
3Hudský Jonáš2011CZEPředměřice00:02:16
4Hruška Dominik2011CZEPředměřice00:02:17
5Ledvina Richard2011CZEKolín00:02:22
6Stodolová Eliška2012CZEPardubice00:02:23
7Majerníková Věrka2011CZEAC Pardubice00:02:29
8Bělina Marek2013CZEAC Pardubice00:02:59
9Kajzlík Daniel2013CZEChoceň00:03:39

Děti 8-10 let

0,9 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Strnad Vítek2009CZEAC Pardubice00:03:47
2Koubová Elen2009CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:03:53
3Raim Ladislav2009CZEHradec Králové00:04:04
4Kúth Lukáš2010CZESAC Pardubice00:04:06
5Fenclová Hana2010CZEPardubice00:04:07
6Hudský Kryštof2009CZEPředměřice00:04:16
7Smotlachová Ester2009CZEPředměřice00:04:17

Děti 11-14 let

1,35 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Vacek Michal2004CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:05:04
2Borek Viktor2004CZEBrzdy Horní Čermná00:05:43
3Strnadová Elena2005CZEAC Pardubice00:06:10
4Vyňuchalová Karolína2007CZEAC Pardubice00:06:28

Muži A 20-39 let

9 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Dvořák Pavel1982CZEAC Prostějov00:32:02
2Tlapák Jaroslav1987CZEHokejbal Česká Třebová00:34:03
3Radiměřský Karel1987CZEISCAREX Česká Třebová00:34:30
4Chlubna Jan1984CZETJ Nové Město na Moravě00:35:25
5Štěpánek Martin1993CZEPodhořany00:37:54
6Veverka Tomáš1984CZEOOB Vamberk00:38:48
7Novák Pavel1981CZEKRB Chrudim00:40:36
8Dubrovský Lukáš1984CZEHradec Králové00:41:52
9Uher Tomáš1985CZERetia00:43:02
10Zadrobílek Martin1979CZEKapříci00:45:06
11Kouba Tomáš1980CZESokol Česká Třebová00:45:25
12Meduna Josef1983CZEKRB Chrudim00:47:03

Muži B 40-49 let

9 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Hejl Radek1972CZELetohrad00:32:44
2Fliedr Tomáš1976CZEF-Bike klub Sádek00:33:21
3Malátek Antonín1977CZEPardubice00:34:38
4Štys Pavel1978CZERETIA00:38:13
5Kalousek Jan1971CZEHradec Králové00:39:46
6Hubálek Miloš1972CZEJablonné nad Orlicí00:40:14
7Smeták Stanislav1978CZEVladimiros team00:40:42
8Vacek Jiří1977CZEDlouhá Třebová00:40:45
9Novotný Zdeněk1972CZEJiskra Litomyšl00:42:19
10Borek Petr1970CZEBrzdy Horní Čermná00:44:19
11Hromádko Jaroslav1971CZEAČR00:45:24

Muži C 50-59 let

9 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Buriánek Roman1965CZEISCAREX Česká Třebová00:35:35
2Semrád Ladislav1967CZEČáslav00:37:15
3Eliáš Petr1960CZEHvězda Pardubice00:37:36
4Ožana Václav1964CZENové Město na Moravě00:38:05
5Sláma Martin1968CZESportvisio Team HK00:38:18
6Prchal Pavel1959CZEGp Kolín00:38:25
7Sedláček Roman1964CZEActivity Lanškroun00:38:34
8Hruban Jan1966CZEČeská Třebová00:42:02
9Schaffer Petr1960CZEMlýn Janderov00:42:25
10Bílý Zdeněk1959CZEHvězda Pardubice00:45:25

Muži D 60-69 let

9 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Siegel Josef1958CZEAC Choceň00:36:48
2Tarant Jiří1958CZEMasty00:41:50
3Bříza Vladimír1951CZEKRB Chrudim00:41:58
4Kobliha Milan1957CZELRS Vyškov00:45:07
5Kubišta Oto1953CZEISCAREX Česká Třebová00:45:47
6Bednář Josef1950CZEPočáply00:46:33
7Pavlas Antonín1956CZEPřibyslav00:46:34
8Hlaváček Zdeněk1954CZESKP Rychnov nad Kněžnou00:47:43
9Bajer Milan1955CZECafe Bajer Pardubice00:50:01

Muži E 70 let a starší

9 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Leszkow Petr1944CZEMK Hlinsko00:47:28
2Šponar Josef1947CZESokol Žamberk OB00:50:35
3Hrobař Rudolf1947CZESKP Rychnov nad Kněžnou00:52:41
4Jelínek Matěj1942CZEČernilov00:55:51
5Bielčik Jindřich1940CZELichkov00:58:49
6Pšenička Jiří1946CZEPardubice00:59:58
7Tučný Jan1947CZEPardubice01:02:28

Ženy A 20-34 let

9 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Tillmann Ingrid2000CZEAC Čáslav00:36:17
2Šedová Tereza2003CZECykloklub Bendl Vysoké Mýto00:44:05
3Ďurovcová Soňa1992CZEPardubice00:47:34
4Peterková Veronika1984CZETJ Svitavy00:48:42
5Smutná Pavla1986CZEOOB Vamberk00:48:46

Ženy B 35-44 let

9 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Fenclová Marta1976CZEAC Pardubice00:35:11
2Dušková Lenka1980CZEISCAREX Česká Třebová00:37:00
3Nováková Barbora1983CZESokol Kunvald00:37:51
4Kozáková Denisa1979CZEHvězda SKP Pardubice00:39:03
5Abrahámová Vladimíra1976CZEAtletika Jablonné nad Orlicí00:43:30
6Mannlová Jana1980CZEAC Pardubice00:45:39
7Koubová Marcela1980CZERybník00:52:25

Ženy C 45-54 let

9 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Metelková Táňa1972CZETJ Sokol Hradec Králové00:34:34
2Matyášová Jana1965CZESILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí00:38:14
3Černá Markéta1970CZEISCAREX Česká Třebová00:41:39
4Jonášová Zdeňka1964CZEHradecký spinning klub00:45:54
5Zavřelová Jana1968CZENěmčice00:46:07
6Šedová Jana1973CZESruby00:47:26

Ženy D 55 let a starší

9 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Dvořáková Eva1955CZEProstějov00:45:48
2Pešlová Ivana1963CZETJ Svitavy00:49:19
3Hellerová Hana1961CZEHradec Králové00:50:34
4Sejkorová Lenka1963CZEISCAREX Česká Třebová00:51:27
5Šternerová Hana1963CZEHradec Králové00:58:46
6Nechvílová Miroslava1960CZEAC Choceň01:08:24

Lidový běh

3 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Nechvíl Petr1991CZEAC Choceň00:10:41
2Vacek Michal2004CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:11:42
3Kratochvíl Miloš1975CZEHvězda Pardubice00:13:16
4Fencl Petr1969CZEOK Loko Pardubice00:13:18
5Eliášová Šárka1977CZESPV Sezemice00:13:28
6Strnad Vítek2009CZEAC Pardubice00:14:36
7Kuth Lukáš2010CZEAC Pardubice00:15:02
8Kouba Radim2011CZEISCAREX Junior Team Česká Třebová00:16:45
8Koubová Elen2009CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:16:45
10Hudský Kryštof2009CZEKajman run00:17:48
11Hudský Kamil1973CZEKajman run00:17:49
12Kajzrlíková Lucie1983CZEChoceň00:19:00
13Klenovský Tomáš1980CZEPardubice00:20:56
14Jelínková Magdalena1945CZEČernilov00:21:55
15Smotlachová Ester2009CZEPředměřice00:22:00
16Smotlachová Petra1983CZEPředměřice00:22:06

Perníková 9, 10.11.2018

Použitý zdroj: iscarex.cz/propozice/2884
Autor: ISCAREX Team
#299

Zobrazovaná data pochází z veřejně dostupných a přístupných zdrojů, případně byla vložena registrovaným uživatelem. Aktuálnost a správnost zobrazených informací si raději vždy ověřte na odkazovaných stránkách nebo přímo kontaktuje pořadatele. Pokud naleznete nějakou pochybnost týkající se obsahu nebo autorského práva, napište nám, pochybnost prověříme, a pokud ji shledáme opodstatněnou, zajistíme nápravu. Ke kontaktu můžete použít například našeho jednoduchého kontaktního formuláře. Více informací naleznete na stránce Zásady a pravidla.

HomeTop
Fotografie týdne #01/2019
Vítězové ISCAREX poháru za rok 2018© ISCAREX Team
#01/2019, přejít do archivu fotografií
LeftRightCurrentList
SearchGalleryMaximizeHome