Title

description

Close
Zrušit
Billboard

Reklama

RSS

Poslední aktivita

Vložený nové výsledky události Přespolní běh lyžařů v Letohradě.

ISCAREX Team • 15.10.2018, 11:05

Nově zařazená událost Přespolní běh lyžařů v Letohradě.

ISCAREX Team • 12.10.2018, 09:38

Vložený nové výsledky události Běh údolím Orlice.

ISCAREX Team • 9.10.2018, 23:30

Vložený nové výsledky události Heřmanická Osmička.

ISCAREX Team • 9.10.2018, 23:25

Vložený nové výsledky události Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves.

ISCAREX Team • 9.10.2018, 23:23

Nově zařazená událost NKT Koloběh Velké Meziříčí.

Dagmar Martakidu • 5.10.2018, 14:11

Vložený nové výsledky události 4. Zemská míle.

ISCAREX Team • 1.10.2018, 00:30

Vložený nové výsledky události Škoda Fit Půlmaraton Plzeň.

Michal Ambrož • 30.9.2018, 20:54

Vložený nové výsledky události Jilemnice - Žalý.

ISCAREX Team • 24.9.2018, 22:21

Vložený nové výsledky události Cross po lyžařských tratích.

ISCAREX Team • 23.9.2018, 19:14

Vložený nové výsledky události Slopenská desítka.

ISCAREX Team • 17.9.2018, 17:54

Nově zařazená událost Cross po lyžařských tratích.

ISCAREX Team • 15.9.2018, 00:01

Nově zařazená událost Běh na Mohylu míru.

Filip Šolc • 14.9.2018, 23:49

Nově zařazená událost Indiánský běh Rajhrad.

Filip Šolc • 14.9.2018, 23:42

Nově zařazená událost Roštejnské stráně.

Martin • 5.9.2018, 15:54

Tag

Oblíbené štítky

Termínovka.cz / Slopenská desítka

16.9.2018
Neděle
-35

Slopenská desítka

Kompletní výsledky

Junioři

10 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Vabroušek Filip1999CZEAK Zlín00:41:58
2Sýkora Karel1999CZESykora running00:45:51
3Milička Radek2000CZESlawex runners00:49:12
4Kutálek Jiří1999CZE-00:57:11
5Duchoň Jan2001CZE-01:03:26

Muži A

10 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Hečko Martin1987CZEValachbajk team00:39:34
2Višněvský Andrej1991CZESCMT00:39:58
3Zvonek Milan1984CZEZvonek Sport Val. Klobouk00:41:08
4Sedláček Jan1987CZE-00:42:15
5Barot Josef1982CZETJ Slavkov pod Hostýnem00:42:28
6Matula Dominik1994CZEMattoni Freerun Zlín00:43:20
7Vaculík Michal1982CZEŠtítná nad Vláří00:43:33
8Kalousek Jiří1981CZEZvonek Sport00:43:52
9Jedlička Dalibor1991CZESSK Vítkovice00:45:29
10Tomanec Filip1987CZEKHS Zlín00:45:51
10Tláskal Jan1983CZE---00:45:51
12Dubčák Pavel1986CZEZlín00:46:55
13Umlauf Jiří1994CZE---00:47:02
14Švach Štěpán1995CZEBS Slopné00:47:03
15Misař Tomáš1985CZEM.T.D.E.00:47:05
16Zbranek Václav1981CZEValach Bajk Team00:47:34
17Zvonek Jan1992CZEZvonek Sport00:47:51
18Bečica Petr1990CZE-00:48:01
19Kráčalík František1998CZESK Újezd00:48:03
20Holčák Michal1989CZEZVONEK Sport Valašské Klo00:48:30
21Sporek Jakub1982CZEHolešov00:48:38
22Kopp Milan1985CZESykora running00:49:05
23Janku Roman1986CZE---00:51:05
24Švach Šimon1998CZEBS Slopné00:51:11
25Švihel Radomír1988CZEBS Slopné00:52:25
26Sýkora Lukáš1990CZEAK Olomouc00:53:37
27Halberštádt Karel1994CZE-00:53:39
28Macek Martin1982CZEEasy fitness Zlín00:54:21
29Čech Martin1979CZE-00:57:21
30Khain Pavel1979CZESK Sokolská Street00:59:31
31Duchoň Jakub1998CZE-01:01:30
32Knotek Martin1988CZESlawex runners01:02:10
33Smíšek Vítězslav1979CZE-01:02:49
34Homola Stanislav1993CZE-01:03:15
35Šíma Milan1983CZE-01:12:08
36Nevělík Cyril1984CZEOtrokovice01:12:23
37Růžička Radim1979CZEPoupátka01:12:38

Muži B

10 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Vagenknecht František1977CZEAster Team Jičin00:40:47
2Janečka Svatopluk1972CZECyklogat Malenovice00:41:50
3Lavička David1973CZEGhost Team00:42:34
4Chmela Marek1974CZEPrakšice00:43:10
5Pražan Jan1978CZETRIMILL CykloTeam00:43:17
6Záruba Jan1977CZESix Monkeys00:43:43
7Slánský René1972CZEBěhatlon Valašské Klobouky00:44:31
8Zvonek Lukáš1975CZEMattoni FreeRun Zlín00:44:55
9Ohnůtek Zdeněk1975CZELucoklima Running Team00:45:46
10Ředina Milan1971CZEMK Prostějov00:45:49
11Kábela Jan1978CZESP Malenovice00:46:13
12Pavlis Ivan1977SVKBK Lysá pod Makytou00:46:33
13Brada Lukáš1978CZESkaštice00:46:48
14Borský Petr1972CZEJISVA Zlín00:49:28
15Pešta Martin1978CZEBakako Nová Paka00:50:56
16Čtvrtlík Jaroslav1972CZEKolex Valašské Klobouky00:51:15
17Vláčilík Zdeněk1977CZESP Malenovice00:51:44
18Kepka Jiří1969CZEBaskeťáci Vsetín00:52:50
19Tvarůžka Tomáš1972CZEKroměříž00:52:53
20Růžička Pavel1978CZE-00:53:12
21Pokluda Ondřej1969CZESP Malenovice00:54:12
22Slavík Tomáš1976CZETPE Obeciny00:54:21
23Švach Petr1969CZEPedro Team00:54:25
24Reičičiar Juraj1975SVKDolnolhotský triatlon00:54:37
25Pavelka Aleš1976CZEValachiarun.cz00:54:56
26Mana Jiří1975CZETenistrenér Zlín00:55:15
27Kurfürst Pavel1978CZE---00:56:19
28Valerián Radim1975CZE-00:58:06
29Zeman Filip1978CZEMattoni FreeRun Zlín00:59:05
30Kubičík David1972CZESSC Otrokovice01:01:21
31Jaroněk Martin1969CZEMattoni Freerun Zlín01:01:27
32Vidlář Petr1971CZESP Malenovice01:09:15
33Michna Roman1977CZEsourozenci s.r.o.01:10:43
34Šimoník Roman1977CZESport klub Kopec01:12:16
35Kadlec Martin1975CZE---01:19:29

Muži C

10 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Buřil František1966CZEVidochov00:42:53
2Matouch Bronislav1965CZEJSVA Zlín00:43:25
3Baláž Roman1965CZEBALÁŽ Extreme Team Ostrava00:46:28
4Zátopek Jiří1960CZEAK EZ Kopřivnice00:46:45
5Benda Jaroslav1966CZEMH bike - někdy prostě mu00:48:49
6Pšenica Július1967CZEMalenovice00:49:31
7Vinklárek Jiří1961CZETJ Rožnov pod Radhoštěm00:49:40
8Groš Štefan1961CZESK Valašského Království00:53:00
9Fojtík Petr1964CZEZVONEK SPORT Valašské Klo00:54:06
10Vopařil Jiří1964CZEJISVA Zlín00:54:22
11Bruger Jiří1964CZEKopřivnice00:55:26
12Vanta Josef1962CZETriclub Dobruška00:57:13
13Sýkora Josef1963CZE-00:57:33
14Višněvský Ladislav1962CZEQuort Team Zlín01:03:13
15Freitinger Pavel1964CZE-01:06:35
16Duchoň Josef1964CZE-01:06:49

Muži D

10 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Šrůtek Stanislav1958CZETJ Maratonstav Úpice00:48:15
2Švihel Miroslav1958CZEBS Slopné00:49:22
3Dorušek Pavel1954CZEKlenoty Slavičín00:51:53
4Kobliha Milan1957CZELRS Vyškov00:54:40

Muži E

10 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Šmída Oldřich1948CZETJ Maratonstav Úpice00:48:38

Juniorky

10 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Šmotková Veronika1999CZE-01:02:51

Ženy A

10 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Zvonková Silvie1985CZEZvonek Sport Val. Klobouk00:49:41
2Brázdová Veronika1990CZESykora Running00:49:51
3Skoupá Vendula1985CZE---00:54:06
4Chromeková Helena1986CZESlawex runners00:54:31
5Muchová Barbora1985CZEVsetín00:55:44
6Otavová Jana1985CZESlawex runners00:57:02
7Machalíčková Dominika1996CZEPro Verču Vaňkovou01:02:52
8Končitíková Klára1990CZE-01:03:15
9Macek Iveta1987CZEEasy fitness Zlin01:06:13
10Šimová Zuzana1998CZESKÁJ team01:12:08

Ženy B

10 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Žaludková Jana1975CZE-00:48:12
2Sýkorová Mária1979SVKSykora running00:53:17
3Pavlisová Ivana1977SVKBK Lysá00:54:40
4Zichová Miroslava1981CZESlavičín00:56:43
5Málková Eva1982CZESlawex runners00:57:52
6Manová Martina1976CZEVelký Ořechov - ALCINA01:01:32
7Havranová Leona1974CZEVsetín01:02:23
8Zavadilová Marcela1978CZETJ Sokol Jablůnka - Pržno01:07:01
9Vaxtková Veronika1977CZESK Újezd01:08:57
10Nevělíková Iveta1975CZEOtrokovice01:12:23
11Zemčíková Veronika1977CZEMattoni Freerun Zlín01:21:38

Ženy C

10 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Brugerová Martina1973CZEKopřivnice00:54:44
2Strnádková Jana1971CZEDolní Kalná00:57:24
3Sichálková Tamara1973CZEMattoni Freerun Zlín01:01:17
4Koutková Petra1973CZEsourozenci s.r.o.01:07:20
5Solařová Eva1970CZESolario Team01:08:39
6Kovářová Martina1971CZE-01:10:58
7Bednarská Blanka1966CZEsportguides team Rožnov01:15:56

Ženy D

10 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Dvořáková Eva1955CZEProstějov00:58:46
2Višněvská Pavla1963CZEQuort Team Zlín01:08:28

Slopenská desítka, 16.9.2018

Použitý zdroj: www.slopenskadesitka.cz
Autor: ISCAREX Team
#276

Zobrazovaná data pochází z veřejně dostupných a přístupných zdrojů, případně byla vložena registrovaným uživatelem. Aktuálnost a správnost zobrazených informací si raději vždy ověřte na odkazovaných stránkách nebo přímo kontaktuje pořadatele. Pokud naleznete nějakou pochybnost týkající se obsahu nebo autorského práva, napište nám, pochybnost prověříme, a pokud ji shledáme opodstatněnou, zajistíme nápravu. Ke kontaktu můžete použít například našeho jednoduchého kontaktního formuláře. Více informací naleznete na stránce Zásady a pravidla.

HomeTop
Fotografie týdne #02/2018
Počítáme :)© Jiří Preisler
#02/2018, přejít do archivu fotografií
LeftRightCurrentList
SearchGalleryMaximizeHome