Title

description

Close
Zrušit
Billboard

Reklama

RSS

Poslední aktivita

Nově zařazená událost Kladenský maratón.

František Tůma • 18.1.2019, 21:43

Nově zařazená událost miomoveRUN.

Barbora Malaníková • 18.1.2019, 21:39

Nově zařazená událost Hostivařská 15 .

Lukáš Netík • 17.1.2019, 21:20

Nově zařazená událost Trautenberkova 13 .

Jiří Preisler • 17.1.2019, 21:14

Nově zařazená událost Konrádova 11.

Lukáš Netík • 17.1.2019, 20:58

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh - Brno.

Olympijský běh • 15.1.2019, 13:41

Nově zařazená událost T-Mobile Olympijský běh Praha, Stromovka.

Olympijský běh • 15.1.2019, 13:37

Nově zařazená událost Jesenická 24 hodinovka.

Michael Pokorný • 9.1.2019, 21:25

Nově zařazená událost Challenge Prague.

Aneta Grabmüllerová • 9.1.2019, 21:20

Vložený nové výsledky události Běh do vrchu na Andrlův chlum.

ISCAREX Team • 7.1.2019, 15:48

Nově zařazená událost Orlice Cup.

Jan Doležal • 7.1.2019, 15:41

Nově zařazená událost Valentýnské peklo.

Magdaléna Randíková • 7.1.2019, 00:14

Nově zařazená událost Králický sněžník POTICHU.

David Švestka • 6.1.2019, 11:53

Nově zařazená událost Jeřáb 1003.

David Švestka • 6.1.2019, 11:49

Nově zařazená událost Trail Run Úvaly.

Tři pro zdraví, z.s. / Marek Lejsek • 5.1.2019, 15:16

Tag

Oblíbené štítky

Termínovka.cz / Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

7.10.2018
Neděle
-108

Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

Kompletní výsledky

Junioři

13,6 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Doležal Martin2002CZESKI-OB Šternberk00:58:19
2Moravec Jakub1999CZEJM Team Letohrad01:12:45
3Horáček Filip2002CZEBěžci z Rya01:27:32

Muži A

13,6 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Dvořák Pavel1982CZEBiatlon Prostějov00:54:24
2Planička Jiří1988CZELitovel00:56:06
3Turek Martin1980CZE-00:56:30
4Ondrášek Lukáš1993CZEHoral Rýmařov00:57:06
5Dočkálek Michal1992CZE-00:59:45
6Zaoral Marek1989CZEOlomouc01:00:32
7Langer Tomáš1989CZEBys3caMAN01:01:37
8Moravec Jiří1996CZEJM Team Letohrad01:08:48
9Horák Jaromír1992CZETeplákovky01:10:57
10Krejčí Tomáš1986CZETJ Liga Olomouc01:24:33

Muži B

13,6 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Vagenknecht František1977CZEAster Team Jičin00:53:12
2Žák Jiří1971CZEwww.zakisova-skolabehu.com00:57:14
3Kruml Kamil1972CZESpálené00:57:44
4Fritscher Adam1975CZELiga 100 Olomouc01:02:59
5Dospěl Ivo1977CZETJ Liga 100 Olomouc01:04:23
6Lah Robert1974CZECYCLORACING01:06:50
7Pešta Martin1978CZEBakako Nová Paka01:07:10
8Hnát Petr1974CZECK Stará Ves - Běžci z Rya01:11:20
9Doležal Martin1977CZEŠternberk01:12:35
10Soviš Ivo1971CZECK Stará Ves - Běžci z Rya01:26:15
11Horáček Filip1978CZEBěžci z Rya01:43:28

Muži C

13,6 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Matějík Petr1964CZECYKLO RACING01:01:37
2Ožana Václav1964CZEZakisova škola běhu01:03:36
3Zaoral Miroslav1961CZEOlomouc01:12:18
4Beil Miroslav1964CZERYO01:18:20
5Barbořák Bohuš1959CZETJ Liga 100 Olomouc01:19:05
6Bronec Jaromír1967CZETJ Liga 100 Olomouc01:20:36
7Písek Tomáš1959CZETJ Liga 100 Olomouc01:20:45
8Stržínek Karel1964CZECK Stará Ves - Běžci z Rya01:22:02
9Vinklárek Jiří1961CZETJ Rožnov pod Radhoštěm01:24:33
10Jaroš Jiří1968CZEBěžci z Rya01:29:36

Muži D

13,6 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Šrůtek Stanislav1958CZETJ Maratonstav Úpice01:07:29
2Svak Václav1954CZESK Moravský Beroun01:09:51
3Podešva Pavel1949CZECK Stará Ves - Běžci z Rya01:10:10
4Trejbal Karel1951CZESKP Mladá Boleslav01:26:42
5Vaněk Jaromír1948CZETJ LIGA 100 Olomouc01:35:03
6Fančovič Marian1952CZETJ Liga 100 Olomouc01:46:07

Ženy A

13,6 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Otevřelová Kristýna1987CZETJ Liga 100 Olomouc01:07:46
2Hubáčková Zuzana1987CZEAK Drnovice01:16:24

Ženy B

13,6 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Švestková Stružková Hana1983CZERačí Údolí00:57:48
2Hájková Renata1975CZETJ Maratonstav Úpice01:06:17
3Továrková Andrea1974CZETeam Irča01:13:09
4Gregořicová Jitka1977CZEHO Azimut01:13:36
5Ambrožová Irena1975CZETeam Irča01:13:45
6Podjuklová Iva1974CZESK Hranice01:14:04
7Doleželová Blanka1979CZETJ Liga 100 Olomouc01:16:08
8Urbánková Helena1977CZETJ Liga 100 Olomouc01:17:34

Ženy C

13,6 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Písková Ludmila1966CZELIGA 100 Olomouc01:22:57

Ženy D

13,6 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Dvořáková Eva1955CZEProstějov01:22:51

Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves, 7.10.2018

Použitý zdroj: iscarex.cz/propozice/2921
Autor: ISCAREX Team
#285

Zobrazovaná data pochází z veřejně dostupných a přístupných zdrojů, případně byla vložena registrovaným uživatelem. Aktuálnost a správnost zobrazených informací si raději vždy ověřte na odkazovaných stránkách nebo přímo kontaktuje pořadatele. Pokud naleznete nějakou pochybnost týkající se obsahu nebo autorského práva, napište nám, pochybnost prověříme, a pokud ji shledáme opodstatněnou, zajistíme nápravu. Ke kontaktu můžete použít například našeho jednoduchého kontaktního formuláře. Více informací naleznete na stránce Zásady a pravidla.

HomeTop
Fotografie týdne #01/2019
Vítězové ISCAREX poháru za rok 2018© ISCAREX Team
#01/2019, přejít do archivu fotografií
LeftRightCurrentList
SearchGalleryMaximizeHome