Title

description

Close
Zrušit
Billboard

Reklama

RSS

Poslední aktivita

Nově zařazená událost Vánoční půlmaraton.

Jan Volár • včera 20:21

Vložený nové výsledky události Čertovský běh.

ISCAREX Team • 3.12.2018, 19:09

Nově zařazená událost Hannah EPO Survival.

Š&P - outdoor z.s. • 2.12.2018, 15:32

Nově zařazená událost EPO TrailManiacs Slapy.

Jiří Dvořák • 2.12.2018, 15:31

Nově zařazená událost Vysokomýtský půlmaraton.

Daniel Prokopec • 1.12.2018, 07:54

Nově zařazená událost Krajský půlmaraton Plzeňského kraje.

Plzeňský kraj • 29.11.2018, 17:31

Nově zařazená událost Miladatlon - terénní triatlon a kvadriatlon.

Jiří • 28.11.2018, 10:44

Nově zařazená událost ČEPS Christmas Run Ostrava.

Michal Ambrož • 27.11.2018, 23:11

Nově zařazená událost Mikulecký Yetti - dezorientační vánoční běh.

Jan Strážnický • 24.11.2018, 17:14

Nově zařazená událost Vánoční běh do Ameriky.

Pavel Kysela • 23.11.2018, 09:59

Vložený nové výsledky události Běh 17. listopadu.

ISCAREX Team • 19.11.2018, 23:43

Nový štítek Gladiator.

Jana Mílová • 16.11.2018, 22:53

Nově zařazená událost Taxis Gladiator Race - neděle.

Jana Mílová • 16.11.2018, 22:47

Nově zařazená událost Taxis Gladiator race.

Jana Mílová • 16.11.2018, 22:46

Nově zařazená událost Night Taxis Gladiator race .

Jana Mílová • 16.11.2018, 22:43

Tag

Oblíbené štítky

Termínovka.cz / Výprachtice - Buková hora

26.8.2018
Neděle
-107

Výprachtice - Buková hora

Kompletní výsledky

Předškoláci r. 2013 a mladší

0,13 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Ehl František2014CZESKI Skuhrov nad Bělou00:00:53
2Kubín Alex2014CZELanškroun00:01:07
3Grosskopf Jan2014CZE-00:01:11
4Vacek Martin2015CZEDlouhá Třebová00:01:27
5Skalický Jakub2015CZE-00:01:37
6Vaníček Vláďa2015CZEZajčín00:01:49

Předškolačky r. 2013 a mladší

0,13 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Jandejsková Eliška2014CZEAtletika TJ Lanškroun00:00:50
2Motlová Mia2013CZE-00:00:53
3Brzobohatá Johanna2014CZEZábřeh00:01:11
Hegerová Markéta2014CZE-Nedoběhl/a

Chlapci r. 2011-2012

0,22 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Kouba Radim2011CZEIscarex Junior Team ČT00:00:58
2Razým Matyáš2011CZETJ Dlouhá Třebová00:00:59
3Brusenbauch Alan2011CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:01:00
4Dresler Lukáš2011CZEHorní Heřmanice00:01:03
5Fajfr Šimon2012CZE-00:01:04
6Fajfr Jakub2012CZE-00:01:06
7Heger Jakub2011CZEVýprachtice00:01:07
8Grosskopf Robin2012CZE-00:01:23
9Mareš František2011CZEAtletika TJ Lanškroun00:01:25

Děvčata r. 2011-2012

0,22 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Skalická Nela2011CZELanškroun00:01:03
2Krejčová Aneta2011CZELetohrad00:01:11
3Hegerová Tereza2011CZEAtletika Jablonné nad Orlicí00:01:12

Nejmladší žáci r. 2009-2010

0,45 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Řehák Lubomír2009CZEActivity Lanškroun00:01:42
2Mareš Ondřej2010CZEKCK Jablonné nad Orlicí00:01:49
3Fajfr Matěj2009CZE-00:01:55
4Rybička Dominik2009CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:02:00
5Váně Jakub2010CZEAtletika TJ Lanškroun00:02:01
6Jandejsek Michael2009CZEAtletika TJ Lanškroun00:02:10
7Hála Mikuláš2009CZELanškroun00:02:40
8Štěpánek Lukáš2009CZEVýprachtice00:03:30

Nejmladší žákyně I r. 2009-2010

0,45 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Koubová Elen2009CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:01:47
2Václavíková Dita2010CZEAK Mor.Třebová00:01:52
3Fišerová Beáta2010CZETJ Dlouhá Třebová00:01:57
4Krejčí Magdalena2010CZEAK Slovan Moravská Třebová00:01:59
5Krejčí Jolana2010CZEAK Slovan Moravská Třebová00:02:21

Nejmladší žáci II r. 2007-2008

0,85 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Heger Šimon2008CZEAtletika TJ Lanškroun00:03:25
2Chaloupek Ondřej2007CZEAtletika TJ Lanškroun00:03:26
3Mareš Vít2007CZEKCK Jablonné nad Orlicí00:03:29
4Rašner Jiří2008CZETJ Šumperk00:03:37
5Moskva Vojtěch2008CZEPasivity Žamberk00:03:40
6Razým Daniel2008CZETJ Dlouhá Třebová00:03:46
7Machač Patrik2007CZESokol Valašské Meziříčí00:03:55

Nejmladší žákyně II r. 2007-2008

0,85 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Steklá Barbora2008CZETJ Svitavy00:03:26
2Vetchá Rozálie2007CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:03:32
3Petrová Štěpánka2007CZEIscarex Junior Team ČT00:03:35
4Matějková Viktoria Ela2007CZETJ Svitavy00:03:41
5Brusenbauchová Nela2008CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:03:49
6Marešová Tereza2007CZEAtletika TJ Lanškroun00:03:51
7Hubálková Kristýna2007CZEAtletika TJ Lanškroun00:03:52
8Skalická Nikol2007CZEActivity Lanškroun00:04:00
9Schönová Adéla2008CZEVýprachtice00:04:20
10Štěpánková Lucie2007CZEVýprachtice00:07:20

Mladší žáci r. 2005-2006

0,85 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Štantejský Matěj2005CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:03:04
2Seidl Lukáš2005CZEAtletika Dobruška00:03:15
3Barvínek Daniel2006CZEAtletika Žamberk00:03:30

Mladší žákyně r. 2005-2006

0,85 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Moskvová Agáta2005CZEKB Letohrad00:03:20
2Hamplová Tereza2005CZEActivity Lanškroun00:03:29
3Chaloupková Petra2005CZE-00:03:46
4Chaloupková Anna2005CZE-00:04:02

Starší žáci r. 2003-2004

1,6 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Vacek Michal2004CZEISCAREX Junior team Česká Třebová00:06:02
2Vetchý Kryštof2004CZEISCAREX Junior team ČT00:06:11
3Borek Viktor2004CZEBrzdy Horní Čermná00:07:53

Starší žákyně r. 2003-2004

1,6 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Serbousková Sára2004CZEISCAREX junior team Česká Třebová00:06:31

Junioři 16-19 let

7 km, 373 m převýšení
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Simon Jakub2000CZEPolička00:38:08
2Moravec Jan2002CZEJM Team Letohrad00:39:30

Juniorky 16-19 let

7 km, 373 m převýšení
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Bímanová Eliška2005CZEOlfin Car Ski team Trutnov00:40:20
2Šilarová Michaela2002CZEActivity Lanškroun00:42:24
3Lerchová Kateřina2003CZEActivity Lanškroun00:52:53
4Borková Agáta2002CZEBrzdy Horní Čermná00:56:59

Muži A 20-39 let

7 km, 373 m převýšení
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Dvořák Pavel1982CZEBiatlon Prostějov00:31:02
2Buryška Tomáš1988CZERUN SPORT TEAM00:31:56
3Flegl Vlastimil1986CZEAO Spartak Vrchlabí00:32:36
4Moravec Jiří1996CZEJM Team Letohrad00:33:56
5Tlapák Jaroslav1987CZEČeská Třebová00:34:47
6Ehl Jaroslav1981CZESKI Skuhrov nad Bělou00:35:45
7Dvořáček Jan1979CZETrailrun.cz/Runsport.cz00:40:11
8Hála Filip1985CZEPodkováři EU00:40:15
9Kouba Tomáš1980CZESokol Česká Třebová00:46:29

Muži B 40-49 let

7 km, 373 m převýšení
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Horák Ondřej1975CZEFORTEX Moravský Beroun00:30:08
2Hejl Radek1972CZELetohrad00:31:38
3Vacek Martin1969CZEISCAREX Česká Třebová00:32:50
4Žák Jiří1971CZEwww.zakisova-skolabehu.com00:33:31
5Záruba Jan1977CZESix Monkeys00:34:24
6Janů Libor1978CZEŠumperk00:34:46
7Moskva Roman1975CZEPasivity Žamberk00:36:13
8Mrklovský Miroslav1972CZESokol Kameničná00:36:14
9Jadrný Lubomír1973CZEISCAREX Česká Třebová00:36:38
10Šesták Karel1971CZEKasper SWIX Team Trutnov00:37:46
11Kubeš David1975CZEActivity Lanškroun00:39:59
12Kocourek Lubomír1974CZETRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ00:41:30
12Simon Petr1972CZEPolička00:41:30
14Vacek Jiří1977CZEDlouhá Třebová00:46:55
15Borek Petr1970CZEBrzdy Horní Čermná00:56:42

Muži C 50-59 let

7 km, 373 m převýšení
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Buřil František1966CZEVidochov00:34:13
2Vacarda Vladimír1959CZEEleven Run Team00:36:55
3Mück Arnošt1959CZEHranice00:37:11
4Sedláček Roman1964CZEActivity Lanškroun00:39:01
5Skalický Josef1962CZEActivity Lanškroun Farma Žichlínek00:39:29
6Mrklovský Petr1966CZEAK E. Zátopka Kopřivnice00:39:31
7Hruban Jan1966CZEČeská Třebová00:41:23
8Belobrad Ivan1966CZEPasivity Žamberk00:42:44
9Valenta Michal1962CZEPrales Tužín00:44:20
10Tomečka Libor1962CZEHranice00:45:18
11Šilar Tomáš1963CZESK Staročernsko00:45:26

Muži D 60-69 let

7 km, 373 m převýšení
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Siegel Josef1958CZEChoceň00:36:11
2Krupička Miroslav1953CZEJiskra Ústí nad Orlicí00:37:47
3Walek Bronislav1957CZEHrádek ve Slezsku00:38:48
4Flegl Vlastimil1953CZEBrtev00:39:39
5Šrůtek Stanislav1958CZETJ Maratonstav Úpice00:40:01
6Gombita Josef1958CZEMost00:41:28
7Trejbal Karel1951CZESKP Mladá Boleslav00:51:20

Muži E 70 let a starší

7 km, 373 m převýšení
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Šmída Oldřich1948CZETJ Maratonstav Úpice00:38:34
2Javůrek Jiří1948CZETJ Maratonstav Úpice00:46:07
3Šponar Josef1947CZESokol Žamberk00:50:21
4Les Josef1947CZETJ Maratonstav Úpice00:53:27
5Tučný Jan1947CZEMK Pardubice01:00:43

Ženy A 20-34 let

7 km, 373 m převýšení
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Prachařová Renáta1990CZEDolní Čermná00:41:42
2Vindušková Jiřina1998CZEJM Team Letohrad01:04:08

Ženy B 35-44 let

7 km, 373 m převýšení
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Stružková Švestková Hana1983CZERačí Údolí00:34:47
2Dušková Lenka1980CZEISCAREX Česká Třebová00:37:04
3Hájková Renata1975CZETJ Maratonstav Úpice00:38:59
4Barvínková Romana1979CZEAtletika Žamberk00:42:32

Ženy C 45-54 let

7 km, 373 m převýšení
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Matyášová Jana1965CZESILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí00:38:33
2Černá Markéta1970CZEISCAREX Česká Třebová00:42:08
3Strnádková Jana1971CZEDolní Kalná00:44:56
4Jetmarová Ester1970CZESokol Hylváty00:48:07
5Jirásková Eva1964CZETJ Maratonstav Úpice00:49:17

Ženy D 55 let a starší

7 km, 373 m převýšení
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Paulů Blanka1954CZETJ Maratonstav Úpice00:39:21
2Sejkorová Lenka1963CZEISCAREX Česká Třebová00:53:26
3Kostřicová Blanka1961CZEČeská Třebová01:01:36
4Keprtová Miloslava1948CZEISCAREX Česká Třebová01:07:06

Výprachtice - Buková hora, 26.8.2018

Použitý zdroj: iscarex.cz/propozice/2872
Autor: ISCAREX Team
#268

Zobrazovaná data pochází z veřejně dostupných a přístupných zdrojů, případně byla vložena registrovaným uživatelem. Aktuálnost a správnost zobrazených informací si raději vždy ověřte na odkazovaných stránkách nebo přímo kontaktuje pořadatele. Pokud naleznete nějakou pochybnost týkající se obsahu nebo autorského práva, napište nám, pochybnost prověříme, a pokud ji shledáme opodstatněnou, zajistíme nápravu. Ke kontaktu můžete použít například našeho jednoduchého kontaktního formuláře. Více informací naleznete na stránce Zásady a pravidla.

HomeTop
Fotografie týdne #02/2018
Počítáme :)© Jiří Preisler
#02/2018, přejít do archivu fotografií
LeftRightCurrentList
SearchGalleryMaximizeHome