Title

description

Close
Zrušit
Billboard

Advertising

RSS

News feed

New results inserted, event Běh 17. listopadu (2022-11-17).

ISCAREX Team • 2022-12-03, 22:03

Newly listed event Králodvorský čtverec (2023-10-28).

Josef Kardoš • 2022-12-02, 08:48

Newly listed event Čertovský běh (2022-12-03).

ISCAREX Team • 2022-11-30, 08:06

Newly listed event Běh do vrchu na Andrlův chlum (2023-01-07).

ISCAREX Team • 2022-11-30, 08:05

Newly listed event Vysokomýtský půlmaraton 2023 (2023-04-02).

Marek Harvan • 2022-11-29, 15:12

Newly listed event Běhej lesy #7 Lednice (2023-09-23).

Aneta • 2022-11-26, 10:47

Newly listed event Běhej lesy #6 Boletice (2023-09-09).

Aneta • 2022-11-26, 10:44

Newly listed event Běhej lesy #5 Letní Jizerská 50 (2023-08-26).

Aneta • 2022-11-26, 10:43

Newly listed event Běhej lesy #4 Bílá (2023-08-12).

Aneta • 2022-11-26, 10:39

Newly listed event Běhej lesy #3 Klínovec (2023-07-15).

Aneta • 2022-11-26, 10:36

Newly listed event TÝMOVKA Běhej lesy (2023-06-17).

Aneta • 2022-11-26, 10:32

Newly listed event Běhej lesy #2 Karlštejn (2023-05-13).

Aneta • 2022-11-26, 10:25

Newly listed event Běhej lesy #1 Brdy (2023-04-15).

Aneta • 2022-11-26, 10:19

Newly listed event Štěpánský kros dětí všech věkových kategorií (2022-11-26).

4SPORTS TEAM, z. s. • 2022-11-24, 14:29

Newly listed event Christmas Night run Praha (2023-12-16).

Kateřina Jirsáková • 2022-11-23, 16:36

Tag

Popular tags

Termínovka.cz / Svinnský ISCAREX kros

2023-08-04
Friday
+240

Svinnský ISCAREX kros

Kompletní výsledky

Chlapci 7 let a mladší

0,06 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Ducháček Mikeš2016CZETJ Sokol Řetová00:00:13
2Friml Adam2015CZESokol Klášterec nad Orlicí00:00:13
3Bílek Bartoloměj2015CZEAtletika Žamberk00:00:15
4Vágner Jan2015CZESvinná00:00:15
5Bříza David2015CZESokol Klášterec nad Orlicí00:00:16
6Diblík Jakub2015CZEAtletika Žamberk00:00:16
7Voleský Oskar2017CZEOrel Česká Třebová00:00:17
8Pešek Kryštof2015CZEOB Česká Třebová00:00:18
9Vacek Martin2015CZETj Dlouhá Třebová 00:00:22
10Janecký Filip2019CZESloupnice00:00:22
11Klášterecký Matouš2018CZEŽidlochovice00:00:23
12Svoboda Felix2017CZEAtletika Žamberk00:00:31
13Miláček Tobiáš2020CZE-00:00:55
14Němec Vojtěch 1921CZELitomyšl00:01:30
Kutal Matyáš2018CZE-Nedoběhl/a
Kutal Samuel2020CZE-Nedoběhl/a
Pešek Ondřej2020CZEOB Česká TřebováNedoběhl/a

Děvčata 7 let a mladší

0,06 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Faltejsková Nella2015CZEČeská Třebová 00:00:13
2Kristejnová Šarlotka2015CZESokol Klášterec nad Orlicí00:00:13
3Budilová Anežka2017CZEHabeš Česká Třebová00:00:16
4Suldovská Barbora2016CZETJ Atletika Lanškroun00:00:16
5Vytlačilová Amálie2017CZESloupnice00:00:20
6Voleská Rozálie2019CZEOrel Česká Třebová00:00:21
7Pešková Dorota2015CZEOB Česká Třebová00:00:22
8Bílková Evelína2019CZEAtletika Žamberk00:00:22
9Přibylová Zoja2018CZELanškroun00:00:23
10Hüblová Dorotka2019CZEVencl tým Ústí n. O.00:00:29

Nejmladší žáci I

0,2 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Svatý Jakub2013CZESvinná00:01:03
2Vašina Tadeáš2014CZESokol Klášterec nad Orlicí00:01:05
3Cvrček Kristián2014CZEPlaneta ZEMĚ00:01:07
4Barvínek Štěpán2013CZEAtletika Žamberk00:01:08
5Fliedr Tomáš2013CZEF - BIKE KLUB SÁDEK00:01:09
6Faltus František2013CZESokol Klášterec nad Orlicí00:01:12
7Vágner David2013CZESvinná00:01:23
8Klášterecký Antonín2014CZEŠAK Židlochovice00:01:24
9Pilgr Vladimír2014CZEOB Česká Třebová00:01:28

Nejmladší žákyně I

0,2 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Boháčová Nela2014CZELezník00:01:07
2Menclová Šárka2013CZETJ Sokol Hradec Králové00:01:08
3Přibylová Beáta2013CZESpartak Letohrad00:01:11
4Haniková Ema2013CZEČeská Třebová00:01:11
5Váchová Adéla 2013CZETJ SPARTAK LETOHRAD00:01:12
6Fliedrová Karolina2013CZEF - BIKE KLUB SÁDEK00:01:13
7Pešková Barbora2013CZEOB Česká Třebová00:01:16
8Bílková Liliana2013CZEAtletika Žamberk00:01:19
9Diblíková Natálie2013CZEAtletika Žamberk00:01:21
10Hejlová Ella2013CZELetohrad00:01:34

Nejmladší žáci II

0,45 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Kouba Radim2011CZEAK ISCAREX Česká Třebová00:01:45
2Svojanovský Miroslav2011CZEAtletika TJ Lanškroun00:01:48
3Krištof Vojtěch2012CZEAtletika Polička00:01:53
4Vácha Jan2011CZETJ SPARTAK LETOHRAD00:01:56
5Doskočil Jakub2012CZESportovní klub biatlonu Letohrad00:01:56
6Vašina Matěj2012CZESokol Klášterec nad Orlicí00:01:57
7Mareš František2011CZEAtletika TJ Lanškroun00:02:07

Nejmladší žákyně II

0,45 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Boháčová Adéla 2012CZELezník 00:01:44
2Maříková Eliška2011CZEAK Iscarex00:01:53
3Skalická Nela2011CZEAtletika Tj Lanškroun00:02:00
4Němcová Natálie 2011CZETJ Jiskra Litomyšl00:02:03
5Svobodová Dominika2011CZEAtletika Žamberk00:02:05
6Adamská Kateřina2011CZEAK ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ00:02:17
7Patková Natálie 2012CZEAK ISCAREX Česká Třebová00:02:25
8Frimlová Nikola2012CZESokol Klášterec nad Orlicí00:02:35

Mladší žáci

0,9 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Řehák Lubomír2009CZEAK ISCAREX Česká Třebová00:03:13
2Kristejn Jiří2009CZESokol Klášterec nad Orlicí00:03:13
3Rybička Dominik2009CZEAK ISCAREX Česká Třebová00:03:15
4Fajfr Aleš2009CZE1. FC Žamberk00:03:19
5Cvrček Jáchym2010CZEAtletika Polička00:03:20
6Raim Ladislav2009CZENový Hradec00:03:48

Mladší žákyně

0,9 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Koubová Elen2009CZEAtletický klub ISCAREX Česká Třebová00:03:20
2Václavíková Dita2010CZEAK Slovan Moravská Třebová00:03:27
3Fliedrová Adéla2010CZEF - BIKE KLUB SÁDEK00:03:28
4Maříková Šárka2010CZEAK Iscarex00:03:35
5Brůnová Veronika2009CZETJ Jiskra Litomyšl00:03:39
6Faltusová Štěpánka2010CZESokol Klášterec nad Orlicí00:03:52

Starší žáci

1,8 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Stránský Jakub2007CZETJ Jiskra Ústí nad Orlicí00:06:27
2Suldovský Šimon2008CZEAtletika TJ Lanškroun00:06:35
3Krištof Jan2007CZEAtletika Polička00:06:36
4Hanik Maxim2007CZEAK Iscarex Česká Třebová00:06:49

Starší žákyně

1,8 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Petrová Štěpánka2007CZEAK Iscarex Česká Třebová00:07:47
2Berková Daniela2008CZEAtletika Žamberk00:08:15
3Jedličková Tereza2008CZEAtletika Žamberk00:08:15
4Kvačková Viktorie2008CZESokol Klášterec nad Orlicí00:08:36
5Marešová Tereza2007CZEAtletika TJ Lanškroun00:09:39
6Cvrčková Rosárie2008CZEAtletika Polička00:11:30

Junioři 19 let a mladší

5,4 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Fajfr Marek2006CZEVencl tým Ústí nad Orlicí00:21:21
2Bukáček Marek2004CZEAtletika Polička00:22:11
3Boštík Matěj2005CZESádek00:23:22
4Hurych Adam2006CZEVencl Tým Ústí nad Orlicí00:23:37
5Hájek Dominik2006CZEVencl Tým Ústí nad Orlicí00:23:37
6Vacek Michal2004CZEVencl tým Ústí nad Orlicí 00:26:49
7Borek Viktor2004CZEBrzdy Horní Čermná00:28:10
8Kovář Radim2005CZEOB Česká Třebová 00:28:30

Muži A 20-39 let

5,4 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Vebr Patrik1998CZEPerňa systém00:17:53
2Hübl Radek1988CZERunSport / Salomon Team00:19:01
3Novák Josef1997CZEHorní Čermná00:19:18
4Kubíček Jan1987CZETJ Jiskra Litomyšl00:19:51
5Kovář Lukáš2001CZEVencl tým Ústí nad Orlicí00:21:27
6Jan Záveský1995CZEOrel Česká Třebová00:21:55
7Černý Jaroslav1988CZE-00:22:06
8Radiměřský Karel1987CZEISCAREX Česká Třebová00:24:03
9Simon Jakub2000CZEPolička00:27:10
10Všetula Ivo1991CZEČeská Třebová00:31:40

Muži B 40-49 let

5,4 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Kučera Ladislav1976CZEAK Iscarex Česká Třebová00:19:23
2Fliedr Tomáš1976CZEF - BIKE KLUB SÁDEK00:21:07
3Fliedr Jiří1980CZEF - BIKE KLUB SÁDEK00:22:09
4Šimek Petr 1977CZEŘetůvka00:22:58
5Bureš Martin1974CZEAK Iscarex Česká Třebová00:23:42
6Pospíšil Petr1979CZETJ Sokol Opava00:24:05
7Vacek Jiří 1977CZEVencl tým Ústí nad Orlicí 00:25:29
8Pilgr Luděk1976CZEOB Česká Třebová00:26:34
9Suldovský Pavel1977CZEAtletika TJ Lanškroun00:27:24
10Němec Radek1977CZELitomyšl00:27:26
11Klášterecký Tomáš1981CZEŽidlochovice00:28:13

Muži C 50-59 let

5,4 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Hejl Radek1972CZELetohrad00:21:45
2Fajfr František1972CZEVencl tým Ústí nad Orlicí00:22:43
3Bočkaj Carlos1972CZESTG Česká Třebová00:25:16
4Sedláček Roman1964CZESBR TRI-TEAM LITOMYŠL00:26:19
5Kalousek Jan1971CZEMalšovice00:27:17
6Dušek Pavel1970CZEOrel Dolní Dobrouč00:28:55
7Borek Petr1970CZEBrzdy Horní Čermná00:33:39

Muži D 60-69 let

5,4 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Stránský Aleš1960CZEAK Iscarex Česká Třebová00:23:16
2Oto Kubišta1953CZEAK Iscarex Česká Třebová00:28:53
3Bílý Zdeněk 1959CZEMK Pardubice00:30:10
4Hlaváček Zdeněk1954CZESKP Rychnov nad Kněžnou00:31:40
5Sedláček Jiří1958CZEPřelouč00:35:05
6Grätz Luděk1958CZEÚstí nad Orlicí00:35:39

Muži E 70 let a starší

5,4 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Ráb Pavel1952CZEČ.Třebová00:28:31
2Šponar Josef 1947CZESokol Žamberk Orientační běh 00:36:10
3Bohuslav Pilgr1951CZEOB Česká Třebová00:39:19
4Pecháček Miroslav1948CZEOrel Dolní Čermná00:42:42
Bubeníček Jiří1951CZESKI Skuhrov nad BělouNedoběhl/a

Ženy A 20-34 let

5,4 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Šebková Martina1992CZEZa Jendu00:29:49

Ženy B 35-44 let

5,4 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Colburn Kateřina1983CZENew Boston USA00:23:27
2Nováková Barbora1983CZESokol Kunvald00:24:20
3Kozáková Denisa1979CZEBK Náchod00:25:20
4Paďourová Renata1987CZETJ Žichlínek00:27:44
5Richtrová Hana1982CZERun Sport Team00:28:30
6Mannlová Jana1980CZEAK ISCAREX Česká Třebová00:29:01
Pešková Jana1982CZEOB Česká TřebováNedoběhl/a

Ženy C 45-54 let

5,4 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Pirklová Kateřina1976CZELetohrad00:26:32
2Krátká Anna1969CZEHvězda Pardubice 00:27:34
3Kovářová Anna1975CZEOB Česká Třebová00:28:16
4Cinková Jitka1968CZEPardubice00:31:46

Ženy D 55 let a starší

5,4 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Matyášová Jana1965CZESilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí00:25:57
2Jirásková Eva1964CZETJ Maratonstav Úpice00:27:45
3Pešlová Iva 1963CZETJ Svitavy00:32:48
4Kostřicová Blanka1961CZEČeská Třebová00:40:54
5Nechvílová Miroslava1960CZEChoceň00:42:41

Příchozí - muži

2,7 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Boháč Jaroslav1985CZELezník00:12:46
2Vencl Vítězslav1986CZE-00:12:58
3Mencl Miloš1988CZEHradec Králové00:14:46
4Kebrle Milan1975CZEISCAREX Česká Třebová00:15:03
5Vytlačil Martin1978CZESloupnice00:15:13

Příchozí - ženy

2,7 km
PořadíPříjmení a jménoRočníkStátKlubVýkon
1Petrová Štěpánka2007CZEAK Iscarex Česká Třebová00:12:46
2Boháčová Kristýna1987CZELezník00:13:18
3Menclová Šárka2013CZETJ Sokol Hradec Králové00:15:31
4Skalická Nela2011CZEAtletika Tj Lanškroun00:16:02
5Peterková Veronika1984CZETJ Svitavy00:16:06
6Simonová Jana1975CZEPolička00:16:46

Svinnský ISCAREX kros, 2023-08-04

Author: ISCAREX Team
#375

Displayed data comes from publicly available and accessible resources, or was inserted by registered user. Timeliness and accuracy of information displayed prefer to always check on the linked website or contact the organizers. If you find any doubt regarding the content or copyright, please email us and if we find it justified, we will provide a remedy. To contact us use our simple contact form. More information can be found on the Policies and rules page.

HomeTop
Weekly photo #11/2022
Peklák!© Jiří Preisler
#11/2022, přejít do archivu fotografií
LeftRightCurrentList
SearchGalleryMaximizeHome