Reklama
Poslední aktivita
ISCAREX Team • 1.5.2024, 09:02
Pavel Tryzna • 30.4.2024, 20:49
Petr Hochman • 26.4.2024, 12:41
Petr Hochman • 26.4.2024, 12:41
AK Iscarex • 20.4.2024, 22:26
AK Iscarex • 20.4.2024, 08:13
Martin Šerák • 19.4.2024, 08:47
Šárka Hrubá • 19.4.2024, 08:38
Barbora Malanikova • 15.4.2024, 22:04
ISCAREX Team • 9.4.2024, 07:35
ISCAREX Team • 9.4.2024, 07:33
Miroslav Jan Grác • 5.4.2024, 08:27
Filip Šolc • 5.4.2024, 08:26
Filip Šolc • 5.4.2024, 08:22
Ondřej Plechatý • 5.4.2024, 08:20
Oblíbené štítky
Termínovka.cz / 10 jarních kilometrů
Kompletní výsledky
Chlapci předškolní0,6 km | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Ročník | Stát | Klub | Výkon |
---|---|---|---|---|---|
1 | Matoušek Tomáš | 2017 | CZE | - | 00:00:01 |
2 | Nezbeda Lubomír | 2018 | CZE | - | 00:00:01 |
3 | Kroupa Dominik | 1921 | CZE | - | 00:00:01 |
4 | Stulík Mikulášek | 1921 | CZE | - | 00:00:01 |
5 | Křížanovský Tobiáš | 2017 | CZE | - | 00:00:01 |
6 | Pospíšil Matěj | 2018 | CZE | - | 00:00:01 |
7 | Očenáš Matěj | 2017 | CZE | SKB Česká Třebová | 00:00:01 |
Děvčata předškolní0,6 km | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Ročník | Stát | Klub | Výkon |
1 | Kadlecová Denisa | 2018 | CZE | Vlčáci | 00:00:01 |
2 | Kopřivová Klárka | 2019 | CZE | - | 00:00:01 |
3 | Fialová Nikola | 2018 | CZE | - | 00:00:01 |
4 | Motičková Adélka | 2018 | CZE | - | 00:00:01 |
5 | Berková Alena | 1921 | CZE | - | 00:00:01 |
6 | Berková Barbora | 2017 | CZE | Atletika Žamberk | 00:00:01 |
7 | Hartmanová Eliška | 2017 | CZE | - | 00:00:01 |
8 | Veselá Marie | 2017 | CZE | - | 00:00:01 |
9 | Poláková Kateřina | 2018 | CZE | - | 00:00:01 |
10 | Hlubinková Violet | 2020 | CZE | - | 00:00:01 |
Nejmladší žáci0,1 km | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Ročník | Stát | Klub | Výkon |
1 | Hurych Antonín | 2015 | CZE | - | 00:01:40 |
2 | Zeman František | 2015 | CZE | - | 00:01:41 |
3 | Fiala Vojtěch | 2015 | CZE | - | 00:01:42 |
4 | Kopřiva Ondřej | 2015 | CZE | neregistrován | 00:01:43 |
5 | Hartman Tomáš | 2014 | CZE | KB Letohrad | 00:01:44 |
Nejmladší žákyně0,1 km | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Ročník | Stát | Klub | Výkon |
1 | Evjáková Ester | 2014 | CZE | GK Šumperk | 00:01:40 |
2 | Kejdová Jana | 2016 | CZE | - | 00:01:41 |
3 | Nezbedová Anna | 2016 | CZE | - | 00:01:42 |
4 | Zeman Dominik | 2014 | CZE | - | 00:01:43 |
5 | Říkovská Aneta | 2014 | CZE | - | 00:01:44 |
6 | Teplá Justýna | 2015 | CZE | AC Vysoké Mýto | 00:01:45 |
7 | Holubovska Tereza | 2014 | CZE | - | 00:01:46 |
8 | Paraska Terezie | 2014 | CZE | - | 00:01:47 |
9 | Štrajtová Jolanka | 2014 | CZE | - | 00:01:48 |
Mladší žáci0,8 km | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Ročník | Stát | Klub | Výkon |
1 | Morávek Matěj | 2011 | CZE | Morin tým | 00:03:18 |
2 | Ilchenko Artem | 2011 | UKR | VSK Univerzita Brno | 00:03:19 |
3 | Mlčoch Šimon | 2012 | CZE | HC SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ | 00:03:21 |
4 | Teplý Tobiáš | 2012 | CZE | AC Vysoké Mýto | 00:03:35 |
5 | Krištof Vojtěch | 2012 | CZE | Atletika Polička | 00:03:42 |
6 | Pospíšil Michal | 2013 | CZE | Gladiátor race team | 00:03:48 |
7 | Šettner Jan | 2013 | CZE | KUNČINA | 00:03:57 |
8 | Šimon Sebastián | 2012 | CZE | - | 00:04:08 |
9 | Schuster Jan | 2011 | CZE | Pohledy | 00:04:21 |
10 | Říkovský Dominik | 2011 | CZE | - | 00:04:53 |
Mladší žákyně0,8 km | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Ročník | Stát | Klub | Výkon |
1 | Skalická Nela | 2011 | CZE | AK ISCAREX Česká Třebová | 00:03:44 |
2 | Gálová Helena | 2012 | CZE | - | 00:04:07 |
3 | Klusoňová Vendula | 2011 | CZE | Dannyho smečka | 00:04:13 |
4 | Dostálková Barbora | 2012 | CZE | My od Kopřivy | 00:04:17 |
5 | Klusoňová Jolana | 2013 | CZE | Dannyho smečka | 00:04:19 |
6 | Paraska Lucie | 2013 | CZE | GK Šumperk | 00:04:27 |
7 | Houserova Stella | 2013 | CZE | Pohledy | 00:04:55 |
8 | Evjáková Nikol | 2012 | CZE | GK Šumperk | 00:06:05 |
9 | Houserová Emma | 2011 | CZE | Pohledy | 00:06:05 |
Starší žáci0,8 km | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Ročník | Stát | Klub | Výkon |
1 | Suldovský Šimon | 2008 | CZE | Atletika TJ Lanškroun | 00:02:45 |
2 | Šmíd Vojtěch | 2008 | CZE | Tj Svitavy | 00:02:56 |
3 | Mančál Vojtěch | 2009 | CZE | AK Iscarex Česká Třebová | 00:02:59 |
4 | Razým Daniel | 2008 | CZE | TJ Dlouhá Třebová | 00:02:59 |
5 | Dostálek Šimon | 2010 | CZE | My od Kopřivy | 00:04:15 |
Starší žákyně0,8 km | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Ročník | Stát | Klub | Výkon |
1 | Morávková Lucie | 2008 | CZE | Vencl tým | 00:02:57 |
2 | Koubová Elen | 2009 | CZE | Atletický klub ISCAREX Česká Třebová | 00:03:11 |
3 | Berkova Daniela | 2008 | CZE | Atletika Zamberk | 00:03:22 |
4 | Janků Anna | 2010 | CZE | Atletika Zábřeh | 00:03:30 |
5 | Friedlová Adéla | 2009 | CZE | AK Slovan Moravská Třebová | 00:03:40 |
6 | Paraska Marie | 2008 | CZE | Atletika Šumperk | 00:04:08 |
7 | Paraska Anna | 2008 | CZE | - | 00:04:15 |
8 | Evjáková Ester | 2014 | CZE | GK Šumperk | 00:04:36 |
Dorostenci1,6 km | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Ročník | Stát | Klub | Výkon |
1 | Stránský Jakub | 2007 | CZE | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 00:05:54 |
2 | Krištof Jan | 2007 | CZE | Atletika Polička | 00:06:19 |
3 | Hurych Adam | 2006 | CZE | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 00:06:26 |
Junioři 18-19 let10 km | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Ročník | Stát | Klub | Výkon |
1 | Koblovský Jakub | 2005 | CZE | AK Slovan Moravská Třebová | 00:35:57 |
2 | Očenáš Jakub | 2005 | CZE | Iscarex Česká Třebová | 00:38:54 |
3 | Vavřín Marek | 2006 | CZE | - | 00:41:08 |
4 | Borek Viktor | 2004 | CZE | Brzdy Horní Čermná | 00:56:14 |
Juniorky 18-19 let10 km | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Ročník | Stát | Klub | Výkon |
1 | Teclová Barbora | 2005 | CZE | ISTT | 00:39:25 |
2 | Paraska Marie | 2008 | CZE | Atletika Šumperk | 01:02:31 |
Muži A 20-39 let10 km | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Ročník | Stát | Klub | Výkon |
1 | Novák Josef | 1997 | CZE | SK Veterání Dobrouč | 00:31:27 |
2 | Šimůnek Jan | 2003 | CZE | AK ISCAREX Česká Třebová | 00:33:35 |
3 | Kyral Jiří | 1991 | CZE | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 00:35:16 |
4 | Pešek Pavel | 1990 | CZE | SBR Tri-team Litomyšl | 00:35:39 |
5 | Kubišta Michal | 1990 | CZE | Letohrad | 00:35:50 |
6 | Vacek Jiří | 1987 | CZE | Čumíš na mě? | 00:35:54 |
7 | Kovář Lukáš | 2001 | CZE | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 00:35:55 |
8 | Kobelka Michal | 1987 | CZE | Běháme Třebovou | 00:38:02 |
9 | Pospíšil Michal | 1990 | CZE | Gladiátor race team | 00:39:40 |
10 | Machovec Jan | 1999 | CZE | - | 00:39:53 |
11 | Faltus Jan | 1993 | CZE | Vlajem za psem | 00:39:56 |
12 | Grepl Pavel | 1991 | CZE | Běháme Třebovou | 00:40:40 |
13 | Matuška Jaroslav | 1987 | CZE | AK Slovan Moravská Třebová | 00:41:21 |
14 | Brychta Ondřej | 1991 | CZE | - | 00:41:24 |
15 | Pěček Martin | 1993 | CZE | KOB Kroměříž | 00:42:17 |
16 | Holubář Patrik | 2000 | CZE | 3D Fitness RT | 00:42:55 |
17 | Šebek Michal | 1984 | CZE | Česká Třebová | 00:44:30 |
18 | Janků Jiří | 1987 | CZE | AK Slovan Moravská Třebová | 00:45:15 |
19 | Plechatý Ladislav | 1985 | CZE | Poltrade Run Team | 00:45:28 |
20 | Stulík Michal | 1984 | CZE | Nový Jičín | 00:55:55 |
21 | Vrba Lukáš | 1985 | CZE | Šneci v běhu | 00:58:13 |
22 | Uhlíř Jan | 1987 | CZE | - | 01:02:27 |
Muži B 40-49 let10 km | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Ročník | Stát | Klub | Výkon |
1 | Nečas Vítězslav | 1978 | CZE | Elite Sport Boskovice | 00:37:37 |
2 | Kyncl Tomáš | 1974 | CZE | Holice | 00:38:17 |
3 | Dvořák Miroslav | 1975 | CZE | Sokol Bystré | 00:38:31 |
4 | Šimek Petr | 1977 | CZE | Vencl tým / www.zeleneudoli.cz | 00:39:06 |
5 | Nováček Petr | 1979 | CZE | Kunčina | 00:39:45 |
6 | Teplý Jaroslav | 1978 | CZE | Horse club Mário Bučina | 00:41:00 |
7 | Hurych Antonín | 1976 | CZE | SBR TRI-TEAM Litomyšl | 00:41:17 |
8 | Pittner Roman | 1974 | CZE | SBR Tri-team Litomyšl | 00:41:54 |
9 | Dvořáček Jan | 1979 | CZE | Runsport Team | 00:42:07 |
10 | Beránek Jan | 1975 | CZE | Turecký sporťák | 00:44:08 |
11 | Javůrek Petr | 1982 | CZE | Sokol Lukavice | 00:44:30 |
12 | Suldovský Pavel | 1977 | CZE | HC Athletics | 00:47:24 |
13 | Janků Marian | 1979 | CZE | SDH Lupěné | 00:47:36 |
14 | Dusil Martin | 1974 | CZE | Vamberk | 00:48:39 |
15 | Schuster Jan | 1977 | CZE | Pohledy | 00:49:04 |
16 | Němec Radek | 1977 | CZE | Litomyšl | 00:50:12 |
17 | Dvořák Libor | 1974 | CZE | Gladiator Race | 00:51:32 |
18 | Pospíšil Jan | 1975 | CZE | Linhartice | 00:52:12 |
19 | Hodáň Libor | 1975 | CZE | Libor | 00:55:23 |
20 | Tecl Jaroslav | 1975 | CZE | TAPEX EU | 01:01:00 |
Muži C 50-59 let10 km | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Ročník | Stát | Klub | Výkon |
1 | Číhař Tomáš | 1970 | CZE | Chvojenec | 00:42:29 |
2 | Borek Petr | 1970 | CZE | Brzdy Horní Čermná | 00:53:49 |
Muži D 60-69 let10 km | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Ročník | Stát | Klub | Výkon |
1 | Žila Miloš | 1962 | CZE | Elite sport Boskovice | 00:41:30 |
2 | Krátký Luboš | 1962 | CZE | Atletika TJ Lanškroun | 00:45:51 |
3 | Král Josef | 1958 | CZE | SDH Bystré | 00:46:03 |
4 | Zezulka Petr | 1957 | CZE | Město Králiky | 00:52:45 |
5 | Štyndl Miroslav | 1957 | CZE | Atletika Polička | 00:54:50 |
6 | Grätz Luděk | 1958 | CZE | Ústí nad Orlicí | 01:01:21 |
Muži E 70 let a starší10 km | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Ročník | Stát | Klub | Výkon |
1 | Kubišta Oto | 1953 | CZE | AK ISCAREX Česká Třebová | 00:49:18 |
2 | Krumer Miroslav | 1949 | CZE | MK Ostrov | 01:03:21 |
3 | Šponar Josef | 1947 | CZE | Sokol Žamberk OB | 01:05:57 |
4 | Pecháček Miroslav | 1948 | CZE | Orel Dolní Čermná | 01:27:04 |
Ženy A 20-34 let10 km | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Ročník | Stát | Klub | Výkon |
1 | Šedová Tereza | 2003 | CZE | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 00:43:07 |
2 | Swaczynová Kateřina | 1997 | CZE | - | 00:52:12 |
3 | Vavrova Pavlina | 1993 | CZE | Lanškroun | 00:54:10 |
4 | Mrázková Pavlína | 1994 | CZE | - | 00:56:09 |
Ženy B 35-44 let10 km | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Ročník | Stát | Klub | Výkon |
1 | Ilchenko Svitlana | 1981 | UKR | - | 00:42:21 |
2 | Fabová Sylva | 1979 | CZE | Spinning Eva Lanškroun | 00:43:30 |
3 | Janáčková Nina | 1988 | CZE | Café Bajer | 00:44:18 |
4 | Flídrová Lenka | 1984 | CZE | AK ISCAREX Česká Třebová | 00:47:27 |
5 | Paraska Lucie | 1981 | CZE | GK Šumperk | 00:54:31 |
6 | Gálová Helena | 1981 | CZE | Staré Město | 00:54:43 |
Ženy C 45-54 let10 km | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Ročník | Stát | Klub | Výkon |
1 | Dvořáková Adéla | 1976 | CZE | Bystré | 00:44:33 |
2 | Marková Ladislava | 1978 | CZE | 4SPORTS TEAM | 00:50:15 |
3 | Šimůnková Pavla | 1977 | CZE | AK ISCAREX Česká Třebová | 00:50:32 |
4 | Tuhlářová Kateřina | 1974 | CZE | - | 00:53:59 |
5 | Severová Petra | 1976 | CZE | Ho Ho Ho | 00:58:13 |
6 | Teclová Pavla | 1978 | CZE | TAPEX EU | 01:01:00 |
Ženy D 55 let a starší10 km | |||||
Pořadí | Příjmení a jméno | Ročník | Stát | Klub | Výkon |
1 | Jirásková Eva | 1964 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 00:48:49 |
2 | Pešlová Ivana | 1963 | CZE | TJ Svitavy | 00:57:38 |
3 | Rachidova Yvona | 1966 | CZE | Restaurace Na Cihlářce | 01:01:40 |
10 jarních kilometrů, 18.3.2023
Zobrazovaná data pochází z veřejně dostupných a přístupných zdrojů, případně byla vložena registrovaným uživatelem. Aktuálnost a správnost zobrazených informací si raději vždy ověřte na odkazovaných stránkách nebo přímo kontaktuje pořadatele. Pokud naleznete nějakou pochybnost týkající se obsahu nebo autorského práva, napište nám, pochybnost prověříme, a pokud ji shledáme opodstatněnou, zajistíme nápravu. Ke kontaktu můžete použít například našeho jednoduchého kontaktního formuláře. Více informací naleznete na stránce Zásady a pravidla.
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.