Title

description

Close
Zrušit

Registration for this event is open to 2024-08-06, 23:59 [tuesday].

Startovné na závod při použití internetové přihlášky do 6. 8. 2024 a jejího neprodleného zaplacení činí 200 Kč pro dospělé a dorost, 100 Kč pro ostatní. Pokud nebude částka do 5 dnů od registrace připsána na účet pořadatele, bude vaše registrace zrušena. Ti, kteří nebudou mít ve startovní listině startovní číslo, zaplatí startovné v den závodu v plné výši. Startovné zaplaťte na účet 1392780003/2700, variabilní symbol Vám bude zaslán v potvrzujícím e-mailu po odeslání registrace. Později nebo na místě 250 Kč / 120 Kč. Po tomto termínu (6. 8. 2024) se bude možné přihlásit na místě v den konání závodu.

 day.month.year
Odesláním registrace potvrzuji, že jsem se seznámil s pravidly události, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na události. Každý zaregistrovaný odpovídá za svůj zdravotní stav dle vyhlášky 391/2013 Sb. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k události.

Captcha
Cancel

The registration form is run on a web server Termínovka.cz. All entered data will be provided only to the competent organizers of the event, the basic data (name, year of birth, club) can also be displayed at the startlist and the results of the event. Entered data will never be passed to any third party for their marketing or any other purposes. Terminovka.cz only reserves the right to process statistics from these data and subsequent public presentation of the processed results. For more, see Policy.